Sisuturundus

KATSE | Deziroli desovahend on efektiivne ning jätab käed pehmeks! 

Dezirol, 28. september 2020, 09:00
Foto: Erki Pärnaku
Maailm on paljuski muutunud ning käte desinfitseerimisvahendid on saanud uueks reaalsuseks. Kui märtsikuus eriolukorra alguses said desovahendid poest õige kiiresti otsa, siis nüüd on turul taas palju erinevaid tooteid. Katsetasime ühte populaarsemat, Deziroli desinfitseerimisvahendit, ning panime kirja, mis mõtted tekkisid.

Maarika (42): see ei kuivata nahka

Varasemalt kasutasin desinfitseerimisvahendeid ainult siis, kui olin reisil – näiteks Aasia ei hiilga eriti hügieeniga, nii et pidev käte puhastamine on igati vajalik. Mul oli kodus üks möödunud aastal lennujaamast ostetud desovahend, kuid märtsis koroonapandeemia puhkedes kulus see õige kiiresti ära. Olen vahepeal supermarketist desovahendeid ostnud, kuid nüüd sattus mulle kätte Deziroli sprei.

Kui lennujaama desovahendi märkimisväärseks miinuseks oli tõik, et käed hakkasid kuivama ja muutusid hapraks, siis Deziroli puhul see nii ei olnud. Pean tunnistama, et olin isegi üllatunud, et desovahend võib nahaga nii õrnalt käituda. Ei tundnud mingit vajadust kolm korda päevas käsi kreemitada.

Janne (22): desovahendi välimus on viisakas

On naljakas, kuidas desinfitseerimisvahendi kasutamine on kujunenud uueks reaalsuseks. Varem piisas vaid regulaarselt kätepesust, kuid nüüd…tunnen vajadust desotada iga kord pärast ukselingi puudutamist, poekäru lükates ja bussis STOP-nupule vajutades. Sest sa ei tea iialgi, millise nurga all viirus võib luurata.

Kui ma niimoodi pidevalt desotan, siis kulub seda vahendit muidugi üsna palju. Mõistlik on osta Deziroli suuremas anumas ning siis kallata väikesesse pudelikesse. Deziroli plussiks on, et nad müüvad ka pooleliitrist ja liitrist täitepudelit. Nii et, kui vahend otsa saab, siis tuleb vaid juurde kallata. Nii lihtne see ongi.

Foto: Erki Parnaku

Deziroli esimene pluss on minu hinnangul tema välimus. Pisike pudel näeb välja tõeliselt soliidne ja viisakas, et pole häbi seda avalikus kohas lauale panna. Lõhn ehmatab esimesel sekundil ära – kuidagi vängevõitu. Aga seda peale kandes muutus aroom kiirelt piparmündiseks ja igati meeldivaks. Käed jäid pehmed ja lõhnavad (umbes paariks minutiks) nagu neid oleks äsja kreemitatud. Kiidan!

Juhan (35): desovahendi valimisel tuleks ette vaadata

Kui koroonapandeemia algas, siis osteti järsku kõik poed desovahenditest tühjaks. Nii mõnigi ettevõte nägi siinkohal teenimisvõimalust ning paiskas turule suvalise ja keskpärase toote. Aga desovahend ju kaitseb tervist – niisiis ei peaks see olema keskpärane, vaid väga tõhus. Desovahendit valides tasub alati kontrollida, kas sellel on Tervisemeti heakskiit.

Dezirol on üks nendest kvaliteetsetest desovahenditest, millel on Terviseameti luba ning mis peaks hävitama 99% bakteritest ja viirustest. 

Foto: Erki Parnaku

Deziroli spreid on lihtne kätele pihustada ning see ei jäta nahka ebameeldivalt ligaseks. Kogu vahend imendub ja kuivab kiiresti ning jätab hetkeks meeldiva piparmündise aroomi.

Deziroli tooteid saab mugavalt internetipoest tellida endale sobivasse pakiautomaati. Tarne on kiire, mina sain tooted juba mõne päevaga kätte.

Vaata lisainfot Deziroli kodulehelt!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee