Sisuturundus

Eesti ühisrahastusportaal hakkas investoritele pakkuma sajaprotsendilist väikelaenude tagasiostugarantiid 

Kreditex, 22. september 2020, 10:25
Kreditex Ühisraha juht Jekaterina Rozenštrauch
Kreditex Ühisraha hakkas investoritele pakkuma sajaprotsendilist väikelaenude tagasiostugarantiid, mis teeb investeerimise ühisrahastusportaalis oluliselt muretumaks.

Kreditex Ühisraha juht Jekaterina Rozenštrauch kinnitab, et portaal suhtub investorite huvide kaitsesse täie tõsidusega, mistõttu on portaalis investeeringud väikelaenudesse kaitstud reservfondiga*.

„Pakume investoritele kõigi uute väikelaenude puhul täielikku tagasiostugarantiid, mis tähendab, et kui laenusaajaga leping üles öeldakse, makstakse investorile  tema poolt investeeritud raha 100% ulatuses tagasi,“ selgitab Rozenštrauch, kuidas portaal astub pidevalt samme, et investorite raha oleks veelgi kindlamalt kaitstud.

„Lihtne ja mugav keskkond, kõrgem tootlus, järelturu võimalus ja nüüd ka väikelaenudele pakutav sajaprotsendiline tagasiostu garantii teevad Kreditex Ühisraha investoritele väga atraktiivseks keskkonnaks, kus oma raha kasvatada,“ uskus Rozenštrauch ja lisas, et portaalis saab investeerimisega algust teha kasvõi kümne euroga.

Kreditex Ühisraha portaali jõuavad ainult sellised investeerimisprojektid, millele on juba eelnevalt tehtud põhjalik mitmetasandiline kontroll ja laenusaaja krediidivõimekuse hindamine.

Portaal pakub laenusoovijatele võimalust võtta laenu paindlike tingimustega endale sobivas summas ning samal ajal investoritele võimalust investeerida teiste inimeste laenudesse ja teenida seeläbi lisaraha. Oma tegevusaja jooksul on portaal vahendanud ligi 5 miljonit eurot, pakkudes investoritele mugavat investeerimiskeskkonda ning head ja turvalist tootlust.

Investeerimist saab alustada vaid paari nupuvajutusega. Loo omale Kreditex Ühisraha kodulehel konto ning sellele sisse logides näed nimekirja kõikidest hetkel saadaolevatest investeerimisvõimalustest. Investeerimist saad alustada kohe.

Nimekiri on põhjalik, selles on toodud laenu summa, periood, pakutav intress ja portaali poolt laenuvõtjale omistatud reiting vahemikus A+ kuni C. Portaal on käivitanud ka järelturu, kus saab soovi korral oma investeeringu enne selle tähtajalist lõppu müügile panna.

Vaata hetkel saadaolevaid investeerimisvõimalusi SIIT!

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge portaalipidaja tingimustega ning vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega telefoni teel 6 580 580.

*Tegemist ei ole tagatisfondiga Tagatisfondi seaduse tähenduses ning seega ei kohaldu Ühisraha OÜ keskkonnas tehtud investeeringutele tagatisfondi seadusest tulenevad riigipoolsed garantiid. Mõistet „investor" kasutatakse vaid Portaalile teadaolevate laenuandjate suhtes, kes ei ole investorid väärtpaberituru seaduse § 6 mõistes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee