Müstika

Kaardipanija Katrin Oidra: „Tihti tullakse sooviga, et tarokaardid aitaksid otsustada, milline valik teha. Seda kaardid aga kindlasti ei tee.“ 

Ingrid Peek, 23. september 2020 07:12

«Kõik tahavad ju kinnitust, et ka tulevikus oleks nende elus kõik hästi, et armastus õitseks, tervis oleks korras ning oleks häid võimalusi ennast teostada,» selgitab Katrin Oidra, miks inimesed käivad ka 21. sajandil kaardipanijate juures oma küsimustele vastuseid otsimas.

Maagiline maailm on Katrinit (42) huvitanud lapsest saati. Pole ka ime – ka tema vanavanaema olevat olnud unenägija ja kaartidega ennustaja ning tema nägemused olevat alatasa täppi läinud. Katrini isagi oli suur maagia- ja müstikahuvililine. «Kui 1990ndatel avati Tallinnas esimesed esoteerikakauplused ja ilmusid esimesed raamatud maagilise maailma saladuste kohta, tekkis meile koju tihti hulk uusi raamatuid kõiksugu põnevatel teemadel. Loomulikult olid meil koju tellitud ka omal ajal populaarsed ajakirjad Paradoks B ja Maagiline Maailm,» meenutab naine.Toona uuris ta ka ise palju ennustamise, numeroloogia, astroloogia, käejoonte lugemise, telepaatia ja kaartidega ennustamise kohta. Lõpuks köitsidki kaardid Katrinit kõige enam. «Alguses proovisin ennustada tavaliste mängukaartidega. Sealt edasi jõudsin tarokaartide juurde. Nendega tundsin, et lõpuks on minuni jõudnud õige asi. Sealt alates hakkasingi erinevate raamatute kaudu tarokaarte lähemalt tundma õppima ja ka sõbrannadele ennustama,» kõneleb naine.

Kaardid on igapäevaelu osaKui esialgu oli ennustamine pigem mäng ja meelelahutus, mille käigus sai kaarte ning nende tähendusi paremini tundma õppida, siis mida aeg edasi, seda enam tekkis naisel soov vaadata, kas kaardid ka tõesti tulevikku suudavad näidata. «Pidevalt praktiseerides märkasin, et kaardid suhtlevad minuga mingil muul, metafüüsiliselt tasandil. Õppisin nii-öelda rääkima taro keelt, mõistma kaartide sõnumeid ja neid ka teistega jagama. Tänaseks on juba veerand sajandit sellist aega, kus tarokaardid on olnud minu elu loomulik osa. Kasutan kaarte iga päev,» ütleb ta.Tõsi, igapäevane kasutamine ei tähenda siiski seda, et Katrin küsiks kaartidelt nõu oma igapäevase elu kohta. «Neid vastuseid saab ju lihtsasti kätte oma mõistusest ja sisetundest. Kasutan kaarte peamiselt enesearenguportaali Alkeemia taroskoobi tegemisel,» selgitab ta. Alkeemia.ee lugejateni jõuab Katrini ennustus iga uue nädala algul, samuti ilmub iga kuu suurem kuutaroskoop ning iga aasta alguses põhjalik aasta ülevaade.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.12.2020
3 TÄHEMÄRKI, KES ON KÕIGE ATRAKTIIVSEMAD! Mis tähtkujust sina oled?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee