Müstika

NÄDALA HOROSKOOP: Jäärad on õnnega koos, Kalad vältigu rahalisi tehinguid 

Koostanud Maria Angel, 23. september 2020, 05:48
Foto: Shutterstock

JäärPaljugi sõltub sellest, kui hästi suudad ennast talitseda. Kui pahvatad oma arvamuse ilustamata välja, on tülid kerged tekkima. Kui aga enne ütlemist üheksa korda mõtled, võib nädal väga vahvaks kujuneda − sul võib armuasjus vedada! Ole seltskondlik, võta vastu kutsed toredatele üritustele. Piisab sellest, et oled õigel ajal õiges kohas − meeldivad ja ilusad inimesed tulevad ise sinu juurde, et tutvust teha. Kindlas suhtes olevad Jäärad saavad kinnitust sellest, et nad on õnnega koos!

SõnnRõhk on tugevasti tööasjadel. Võtad oma eesmärke tõsiselt, nii on sul lihtne tegevusvälja laiendada ja teisi inimesi töösse kaasata. Ehk ei pea sa kuigi palju rabelema, sest kolleegid on nii innukad ja tegutsevad just selles suunas, mis on sinu arvates õige. Pead väga täpselt jälgima, mida kaaslastele ütled. Kritiseerimine võib kenasti toimiva koostöö rikkuda. Tähelepanu tuleb pöörata ka tervisele ja igapäevaharjumustele. Magamata öid ja mõõdutundetut söömist ei tohi sa endale lubada.

KaksikudSind köidab elu lõbusam pool, naiselik edevus tõstab pead. Tekib võimalusi seltskonnas särada, kas oma teadmiste, oskuste või siis välise ilu poolest silma paista. Lõbutsemine ja pidutsemine pakub naudingut, hasarti võivad tekitada õnnemängud. Lõbutse, aga ära riskimisega liiale mine! Kui oled ema, pead lastega suheldes olema äärmiselt kannatlik ja mõistev. Isegi kui nende käitumine sind väga vihale ajab, tuleb negatiivsed emotsioonid muul viisil välja elada ja lastega rahulikuks jääda.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee