Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

„KOLMAS POOLAEG“ | Jalgpallitreener Jaanus Reitel nadist seisust: aga miks me üldse arvame, et peaksime olema paremad, kui me praegu oleme? 

Ohtuleht.ee, 17. september 2020, 16:44
"Kolmandas poolajas" käis külas pikalt välismaal elanud ja töötanud jalgpallitreener Jaanus Reitel.Foto: Hannes Dreimanis
Õhtulehe jalgpalliraadiosaates „Kolmas poolaeg“ oli seekord külas Rwanda (kõrgliiga)klubi FC Heroes peatreener Jaanus Reitel.

Kuna Reitel on pikalt töötanud noortetreenerina Eestis, Hollandis, USAs, Norras ja Soomes, kõneles mees saate esimeses pooles sellest, mida tehakse mujal maailmas teisiti, et lõhe meie ja Euroopa noormängijate vahel näib üha süvenevat, ning lõpuks näeme selle vilju ka A-koondise esitustes. „Aga miks me üldse arvame, et peaksime olema paremad, kui me praegu oleme?“ viskas Reitel õhku otsekohese küsimuse.

Saate teises pooles pajatas jaanuaris Rwanda kõrgliigas tööle asunud Reitel jutte müstilisest Aafrikast. Muu hulgas selgub, et kuigi Reitel on jätkuvalt FC Heroes’i loots, pole sugugi selge, millal ta Rwandasse naaseb ning millisel liigatasandil Heroes uuel hooajal üldse jätkab.

Kuigi Aafrikas toimivad asjad eurooplase vaatevinklist vaadatuna tihti teistsuguste seaduspärasuste alusel, on Reitel oma Rwanda seiklusega siiski rahul ning ta ei välista, et jääb Mustale Mandrile treenerileiba maitsma pikemaks ajaks.

Head kuulamist!

Samal teemal

10. september 2020, 19:31
Välismaal karastunud vutitreener: Eesti jalgpalliklubide huvi ja professionaalsus noori arendada on väga nõrk
16. juuni 2020, 16:10
Eestlase juhendatav Rwanda klubi pöördub õiguse saamiseks rahvusvahelisse spordikohtusse
25. mai 2020, 08:51
SAHKERDAMINE AAFRIKAS: eestlase juhendatav klubi langetati esiliigasse, kuigi algne kokkulepe oli hoopis midagi muud
26. märts 2020, 07:46
Eesti jalgpallitreeneri pöörased seiklused Rwandas: kihlveopetturist kapten tuli minema lüüa, kohtunikud ei jaga ööd ega mütsi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee