COOP | Sisuturundus

VIDEO | COOPi autoloosi võitja: kõne saabus sünnipäevahommikul – see oli mu elu parim kingitus! 

COOP | Video: Mari Luud, 18. september 2020 18:53
„COOP oli auto välja loosinud juba kaks päeva varem ning andis sellest oma Facebooki lehel teada. Kuna võitjal pidi lähipäevil sünnipäev olema, siis nad otsustasid selle ära oodata,“ selgitab COOPi autoloosiga uhiuue Toyota RAV4 endale saanud Taavi Jürgenson (32). „Kahtlemata oli see mu elu parim sünnipäevakingitus,“ on mees veendunud.

Taavi mäletab võidust teadasaamise hetke üsna selgelt. „See oli 10. septembri hommik ning olin tööl. Vaatasin, et keegi helistab võõralt numbrilt ning esimesel korral vastu ei võtnud. 10-15 minuti pärast helistati uuesti ja otsustasin, et võin ühe müügikõne ära kuulata,“ meenutab Taavi ja jätkab: „Hakati uurima, kas ma tean, mis kampaania COOPis praegu toimub. Mina muidugi ei teadnud, sest ei käi COOPis nii tihti kui mõni teine inimene. Lõpuks andsin alla ja nentisin, et tõesti ei tea. Vastati, et loositakse autot ja Toyota RAV4 võitsin mina.“

Kuigi taoline uudis kõlas uskumatult, ei arvanud Taavi hetkekski, et keegi tema üle nalja teeb. „Kommunikatsioonijuht tutvustas ennast viisakalt, rääkis täpsemalt, kust ta helistab ja miks. Mul ei olnud erilist põhjust teda mitte uskuda,“ tõdeb Taavi. Kõige esimesena andis ta uudisest teada elukaaslasele, kes oli samuti üllatunud ja rõõmus.

Muide, tegemist oli Taavi esimese märkimisväärse võiduga – senised suurimad auhinnad on olnud erinevad meened, näiteks T-särgid või pinalid.

Osales autoloosis kõigest ühe piletiga

Tallinnas elav Taavi tunnistab, et iganädalaselt ta COOPis ei käi – Kristiine linnaosas tema kodu lähedal lihtsalt pole ühtegi. Suvisel ajal sõitis Taavi aga Lõuna-Eestis ja Hiiumaal ringi ning just niiviisi sattus ta eelkõige COOPi kauplustesse. Taavi võidu teeb eriti omapäraseks see, et ta osales loosis üheainsa piletiga ehk võiduvõimalus oli praktiliselt üks miljonist. „Rohkem minul sel korral polnudki vaja,“ muheleb Taavi.

Pärast fortuuna naeratamist on Taavist saanud loomulikult COOPi alaline klient. „Eelistan kulleriteenust või toidukappi tellimise võimalust, sest terve sortiment on käeulatuses. Pealegi tuuakse kaup tasuta koju alates 20 euro suurusest tellimusest ning toidukappi jõuab see hoopis tasuta,“ räägib mees.

Taavi ütleb, et tema on peres suurem poeskäija. Toidukauplusesse satub ta keskmiselt paar korda nädalas. „Mulle vist meeldib rohkem poes käia, lähen sinna alati konkreetse ostuplaaniga. Söögitegemise osas aga sõltub – enamuse ajast valmistan mina, kuid mitte alati,“ mõtiskleb ta. Taavi sõnul on tema hitt-toitudeks suvel erinevad grillpalad, kuid talvisel ajal hiilgab ta pastade ja ahjuroogadega.

Heas kaupluses (nagu COOPi omad) hindab Taavi aga laia valikut. „Näiteks võiks alati hea koogivalik olla – iial ei tea ju, kes külla võib tulla,“ muigab mees.

Vana auto pani müüki samal päeval

Autovõitu tähistas Taavi üheskoos oma sünnipäevaga. „Tegin külalistele peol uudise teatavaks ning kõik olid üllatunud. See on ikka väga suur sündmus. Mu lähedased ütlesid, et nemad ei tea küll kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks võitnud. Samamoodi ei teadnud mina,“ jutustab Taavi. Väikest viisi tähistada lubab Taavi ka õhtul – pole põhjust mitte avada šampanjat ja süüa torti.

Pärast auto kättesaamist läheb krediidianalüütikuna töötav Taavi aga otse kontorisse tagasi. „Töö selles mõttes ei oota, tegemist on palju. Loomulikult oleks saanud vajadusel terve päeva vabaks võtta, kuid tundus, et polnud vaja,“ sõnab ta.

Oma eelmise auto, kümme aastat vana Opeli, pani Taavi müüki kohe pärast võidust teadasaamist. „Olin tegelikult juba mõned nädalad mõelnud, et peaks ostma uue sõiduki,“ avaldab ta. Uue Toyotaga on Taavi aga rohkem kui rahul. „Peaks pigem küsima, et mis ei meeldiks niisuguses uues autos? Kõik meeldib – auto on moodne, siin on vajalikud ja mõeldavad turvalisad küljes ning loomulikult palju ruumi,“ kiidab mees.

Taavi tunnistab, et igapäevaseks liikumisvahendiks auto siiski pole. Kuna ta töötab kodust 15minutilise jalutuskäigu kaugusel, pole ilmselgelt vaja sinna ratastel veereda. „Pigem kasutan autot õhtusteks toimetusteks või nädalavahetuse väljasõitudeks,“ sõnab Taavi. Esimene pikem sõit uue autoga viibki Eestimaa teise otsa Võrru, kust Taavi pärit on. „Vahepeal peab ikka külas käima ning kindlasti tahab pere uut autot näha,“ lisab võitja.

Kuidas võita auto?

Eesti kõigi aegade suurima autoloosi käigus loosib Coop iga kuu oma klientide vahel välja uhiuue Toyota RAV4 päriseks. Loosis osalemiseks peab klient Coopi kauplustes või eCoop lehel ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud Coopi kliendikaardiga (Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart). Just kliendikaardi registreerimine on võti loosis osalemiseks, kuna automaatne kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid on kogunenud. Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt. Samuti tasub aadressil www.coop.ee/saastukaart üle kontrollida, et Säästukaardi andmebaasis oleksid õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem ja nii edasi. Iga kuu toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Loosimiste tulemustest informeeritakse avalikkust meedia kaudu ning lisainfot leiab Coopi koduleheküljelt www.coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee