Eesti uudised

GALERII | Viimsis avatud eakatekodu kalleim tuba maksab ligi 2000 eurot kuus (4)

Ohtuleht.ee, 16. september 2020, 16:29
Foto: Martin Ahven
Viimsis avati  Pihlakodu eakatekodu, mille 130 koha seas on ka esimesed kolm eakatele mõeldud sviiti, mis kõik on broneeritud. 

Pihlakodude juhi Kadri-Ann Tivase  sõnul maksab koht sviidis 1990 eurot kuus, kui tavatubades algavad kuutasud 990 eurost.

“Kui Pihlakodu kaks aastat tagasi Nõmmel esimese eakatekodu avas, oli eesmärk tuua Eesti eakate hoolekandesse uus kvaliteeditase. Aasta tagasi Tabasalus rajasime spetsiaalselt eakate hoolekandeks rajatud hoones suurima moodsa eakatekodu ning nüüd Viimsis soovisime sviitidega tõsta standardeid veel kõrgemale,” selgitas Tivas uude hoonesse sviitide loomise mõtet.

Eesti esimestes privaatsetes terrassiga sviitides on rohkelt ruumi, luksuslikum sisustus ning omaenda isiklik köögi- ja istumisala. Sviidid asuvad eraldi hoone osas, kuhu on elanikel ka võimalik iseseisvalt tulla-minna.

Eakatekodus on lisaks sviitidele kaasaegse sisustuse ja teleriga tavatoad, oma raamatukogu, saun, massaaži- ja protseduuriruumid ning avar saal üritusteks. Värske toit valmib oma köögis toitumisterapeudi iga nädala kohta eraldi loodud menüü alusel.

Viimsi Pihlakodu projekteerisid arhitektid Inno Vanaselja ja Lauri Nõmm.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee