Krimi

FOTOD | Männikul põrkas sõiduauto kokku veoautoga, üks inimene hukkus (1)

Johanna-Kadri Kuusk, 16. september 2020 10:22
Foto: Teet Malsroos
Kolmapäeval kella 9:15 ajal põrkasid Tallinna–Saku maanteel kokku veoauto Scania ja sõiduauto Volvo S60. Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Esialgse info kohaselt liikus 37-aastase mehe juhitud sõiduauto Volvo Tallinnast Saku suunas, kaldus seni teadmata põhjustel vastassuunavööndisse ja põrkas kokku Tallinna suunas liikunud veoautoga Scania, mida juhtis 55-aastane mees. Pärast kokkupõrget sõitis veok teelt välja.

Sõiduauto juht hukkus sündmuskohal, kiirabi toimetas veokijuhi haiglasse.

Põhja prefektuuri operatiivjuht Taavi Kirss ütles, et esialgsetel andmetel ei kasutanud hukkunud juht turvavööd, mis ei oleks küll õnnetust ennast ära hoidnud, kuid mille kasutamine oleks võinud kõige traagilisemad tagajärjed ära hoida.

„Selle õnnetuse täpsemad asjaolud selguvad menetluses, kuid tasub meelde tuletada, et iga juht saab turvaliseks liiklemiseks ise palju ära teha. Igas sõidukis oleva turvavarustuse nõuetekohane kasutamine ja ainult juhtimisele keskendumine aitavad tagada, et kõik jõuavad õnnelikult sihtpunkti,“ rääkis Kirss.

Politsei palub kõigil, kes nägid õnnetust pealt, anda sellest teada PPA infotelefonil 612 3000 (E-R kell 9.00-17.00) või e-maili teel pohja.lmt@politsei.ee.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee