Eesti uudised

Kinnipeetava sõnul tekitab ametnike loodud õhkkond hirmu, alandust ning ebakindlust

Vangile ei meeldi trellid: „Süsteem on üles ehitatud nõukogudeaegsel meetodil – sunnil!“

Kristiina Tilk, Risto Berendson, 15. september 2020 21:49

5 KOMMENTAARI

t
tere/ 16. september 2020 10:44
Vangla ei peagi olema sanatoorium. Ja teiseks vanglasse sattumine või m ittesattumine on üldjuhul iga inimese enda teha. Kui ei taha kinni minna siis ära tapa ja vägista.
y
yll/ 16. september 2020 10:39
Enamus vange on rahatud-varatud lupardid ja neile ei mõju miski. Kogu menetluskulu jääb maksumaksja kanda. Kinni peavad nad istuma siiski selleks ,et kaasinimesed neist mingi aeg puhata saaks. Tapjad on eraldi seltskond ja neid karistusi tuleb kõvasti karmistada ,sest statistika näitab ,et kes korra tapab ,see tapab veel.
q
Q/ 17. september 2020 21:17
Statistika näitas vist, et lihtsa päti elustiili (röövimised, peksmised) harrastajad on retsidiivsemad. Killerite hulgas on suurem hulk neid, kes tegid ühe konkreetse tõsise kuriteo, seda käsitleti vastavalt ja nad saavad sellest ise ka aru. Retsidiivsus tuleb "inkubeerimisest": tavaline pätt kogeb väga pikalt karistamatust ja ühiskondlikku aktsepti, harjub selle kui jätkusuutliku elustiiliga. Pärast seda pole enam tõsiseltvõetav öelda "Näe, karistus on kuritegude eest."
a
Andy/ 16. september 2020 07:13
Vang on ka inimene, teda ei tohi kiusata.
q
Q/ 16. september 2020 02:28
Esiteks, ega vanglast väljas teisiti pole. Miks karistusalusel ülejäänutest nii palju parem peaks olema? Teiseks, psühhopaadid on psühhopaadid. Enamik neist on karistusvabalt "tingimisi" väljas ja muudavad ülejäänud maailma samasuguseks. Pole põhjust arvata et vahepeal vanglasse sattumine selliseid inimesi hullemaks muudaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee