Eesti uudised

Pereblogija saab tundmatult kirjasaatjalt võika sisuga sõnumeid. Politsei leiab, et inimene avaldab vaid arvamust

AHISTAJA TERRORI ALL: „Ma tirin sul emaka välja ja panen radiaatori peale kuivama!“ (11)

LISA KOMMENTAAR

To: No ,ok 00,35 aga sa ütle seda ka kõikidele nendele, ja mulle ka, 20. september 2020 17:59
No Comments! Oled ikka tola!
mitteplogija 15. september 2020 16:24
plogimine olmeteemadel pole mingi kuritegu ja sellele ei pea reageerima rõvedustega. Mõnel tuleb see paremini, mõnel kehvemini välja. See on ka mõnikord teraapia asemel. Lihtsalt vanem põlvkond ei oska sellest midagi arvata ja ei peagi. Plogimist tunnustuse otsimiseks ei maksaks ka pidada, sest tavaliselt on see mööduv periood.
Jaanus 15. september 2020 21:57
Paistab jah, et vanem põlvkond ei saa isegi sellest aru, et sõna blogimine on nüüd plogimine. Milline suurepärane õigekirja tase. Miks mitte siis juba plokkimine, ehk kõlab veelgi edumeelsemalt?! Või kuidas?! Väähh?!
Jaanus 15. september 2020 13:55
Eks ta ole üks inetu lugu küll. Mulle isiklikult on päris arusaamatu sedasorti blogimiste teema ja nende sisu mõte. Paraku blogides on valdavalt tegemist imeliku jahumisega mingisugustel olmeteemadel mis reeglina erilise vaimusära poolest ei hiilga. Tõsi, selline eneseväljendusvorm on küll väga labane ja väga solvav kuid küllap on ka viha ja vaenu põhjus või põhjused kah olemas. Lihtsalt on raske uskuda, et selline rünnak nö lambist tuleb. Pole miskit parata, kui ihkad tunnustust, kuulsust ja au, eks siis tuleb vapralt taluda ka selle negatiivset poolt.
a, sa ütle seda ka kõikidele nendele, 15. september 2020 17:20
kes kohtusse pöördunud kommentaaride ja petitsioonide pärast! No et: "...Lihtsalt on raske uskuda, et selline rünnak nö lambist tuleb. Pole miskit parata, kui ihkad tunnustust, kuulsust ja au, eks siis tuleb vapralt taluda ka selle negatiivset poolt."
Jaanus: to a, sa ütle seda ka kõikidele nendele, / täna, 17:20 15. september 2020 21:52
Siin on üks järjekordne tüüpiline näide sellest kuidas kontekstist/tervikust kistakse mingi fraas välja ja hakatakse sellega jaurama. Igal juhul tänud märkuse eest. Kui aga jäta välja vürtsikad solvavad roppused, siis neil nn sõnumitel on kindel viide sellele, et tüdruk on kellegile väga tõsiselt ülekohut teinud ja selliseks üliemotsionaalseks reaktsiooniks põhjust andnud. Sellise õelusega naljalt ikke mitte kedagi solvama ei hakata. Loomulikult juhul kui tegemist pole lootusetu psühhopaadiga.
No ok 21,52, aga sa ütle seda ka kõikidele nendele, ja mulle ka, 16. september 2020 22:05
mida hullu, kontekstist/tervikust rebimata, ta siis ütles? Mida hullemat ta neist ähvardustest ütles? Või kui ei öelnud, siis vähemasti puht hüpoteetiliselt, mida öelda võis? Ma tõesti ei tea, ütle palun!
Jaanus to No ok 21,52, aga sa ütle seda ka kõikidele nendele, ja mulle ka, 18. september 2020 00:35
Vaadake, Caligastial on sellise jama kohta üks hästi tuntud fraas olemas. Aga mis puudutab Teie jauramisse siis Teie sõnumite põhjal otsustades, Teile meeldib hirmsasti väidelda mingisugusel nö kolmanda B tasemel. Paraku olen sunnitud selle dialoogi sarnase suhtlemise lõpetama kuna me oleme väga erineval tasandil. Tsiteerides Mark Twain'i ''Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. Soovin Teile edu edaspidises elus.
No ,ok 00,35 aga sa ütle seda ka kõikidele nendele, ja mulle ka, 18. september 2020 20:41
Johhaidii, on siis keeruline öelda, mida hullu saab öelda inimene (kes pole tapnud ega vägistanud), et teda sisikonna väljatõmbamisega ähvardada? Aga ka mina lõpetan, kuna oma kolmanda B tasemelt ei saa ma nii suurest vihast aru, ega hakkagi saama. Seda enam, et oponent ei ole suuteline vastama kolmanda B väärilisele küsimusele. Küsimus oli kõigest "Mida hullu ta ütles või öelda võis?", et oponent Jaanus mõistab sisikonna väljatõmbamisega ähvardamist. Ole Sa mõistlik, är siis kohe sisikonda välja rebi, kui keegi Sinu mõttemaailmaga ei ühildu!
No ,ok 00,35 aga sa ütle seda ka kõikidele nendele, ja mulle ka, 20. september 2020 17:57
mitteplogija 15. september 2020 11:54
paber ja internet kannatab ilmselt kõike. Mis peab toimuma, et selliste räiguste trükkijad üles leitakse. Kas see pole siis nn. seksuaalne ahistamine? Ilmselt tuleb leida detektiiviomadustega häkker, küll see üles nuhib.