NÕUTU: Korduv pöördumine politsei poole pole tulemusi andnud ning Jane ei tea, kuhu ta peaks pöörduma, et kuri kirjasaatja oma tegevuse lõpetaks.Foto: Martin Ahven
Kristiina Tilk 14. september 2020 19:55
2015. aastal potsatasid pereblogija Jane postkasti sõnumid võõralt, kes oskas detailse täpsusega kirjeldada, milline on naise igapäevane trajektoor või kus lasteaias käivad tema lapsed. Lisaks ähvardas ta viimased tappa. Naine tegi politseisse avalduse. Ähvardamine ei leidnud kinnitust, menetlus lõpetati. Küll aga sai sama isik tingimisi karistada lapsporno omamise eest. Pärast seda saabus Jane ellu mõneks aastaks rahu. Nüüd on kuri kirjasaatja tagasi. 

Häiriva sisuga kirjade saatmine hakkas uuesti pihta tänavu veebruaris. Jane ei ole kindel, kas tegu on sama inimesega, kes talle viis aastat tagasi kirjutas, kuid mõningad märgid sellele viitavad. Nimelt kasutas kirjasaatja 2015. aastal varjunime Karola, mis tegelikult ei olnud õige. Nüüd, kui Jane taas sõnumeid saama hakkas, küsis salapärane isik temalt kohe: „Ega sa ei tea, mis Karolast saanud on?“ Kirjad on saabunud nii Jane blogisse kommentaaridena kui ka tema e-mailile ja Facebooki postkasti. On tulnud ka kõnesid. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (11)

To: No ,ok 00,35 aga sa ütle seda ka kõikidele nendele, ja mulle ka, 20. september 2020 17:59
No Comments! Oled ikka tola!
mitteplogija 15. september 2020 16:24
plogimine olmeteemadel pole mingi kuritegu ja sellele ei pea reageerima rõvedustega. Mõnel tuleb see paremini, mõnel kehvemini välja. See on ka mõnikord teraapia asemel. Lihtsalt vanem põlvkond ei oska sellest midagi arvata ja ei peagi. Plogimist tunnustuse otsimiseks ei maksaks ka pidada, sest tavaliselt on see mööduv periood.
Jaanus 15. september 2020 21:57
Paistab jah, et vanem põlvkond ei saa isegi sellest aru, et sõna blogimine on nüüd plogimine. Milline suurepärane õigekirja tase. Miks mitte siis juba plokkimine, ehk kõlab veelgi edumeelsemalt?! Või kuidas?! Väähh?!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS