Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | 864 kilomeetrit matkanud Siiri: pikal rännakul kõnnid oma pea tühjaks – seekord juhtus nii 26. päeval 

Ohtuleht.ee, 16. september 2020 09:47
Tänase saate külaline Siiri Liiva matkas tänavu suvel 30 päeva jooksul muljetavaldavad 864 kilomeetrit.

Siiri alustas oma matkateed Kalvi mõisa juurest Lääne-Virumaal ning jõudis välja Munalaiu sadamasse Pärnumaal. Oma matkamarsruudi koostas ta Google Mapsi kasutades – vahendi usaldusväärsuse kommenteerimine pani Siiri aga muigama. Ta nendib, et Google Maps eksis väga palju ning juhatas mööda teid, mis polnud tegelikult läbitavad.

Matka jooksul ööbis Siiri ka mõned ööd oma kodus Tallinnas. Päevad Tallinnas olid aga kõige demotiveerivamad, sest kodus ärgates oli keeruline edasi liikuda. Siirit innustas tol hetkel aga midagi üllatavat – teiste inimeste arvamus. Nimelt jagas ta aktiivselt Facebookis uudiseid oma matkateest.

Siiri räägib veel, millised piirkonnad kõige põnevamad tundusid (ja ka igavaimad), kuidas ta pea tühjaks kõndis ning miks on matkamine hea puhkus.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

09.09.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Perekond müüs kodu maha ja kolis matkaautosse: olime sellega kümme päeva sõitnud ja tundus hea mõte!
02.09.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Avasta arhailist ja ehedat Lätit: imeline Põhjamaade Pariis, kummitusküla Irbene ja romantiline Cēsis
19.08.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | 820 kilomeetrit matkanud neiu: raske oli näha, et mu koer hakkas lonkama – istusin maha ja nutsin

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee