Krimi

Andrus Jõgevamaalt armastas kahte Gabrieli kolm päeva jutti nii palavalt, et sattus kohtu alla 

Ohtuleht.ee, 10. september 2020, 10:56
Liköör Gabriel on saanud nime legendaarse Gabrieli järgi "Viimsest Reliikviast".Foto: Heiko Kruusi
Kindlad tarbimiseelistused kinnistuvad inimestele ikka vanuse lisandudes, kuid 55aastane Andrus ihaldas liköör Gabrieli nii palavalt, et üritas seda poest varastada kolm päeva jutti. Aga jäi iga kord vahele.

Napilt alla 10 euro maksev Gabrieli säästuliköör jäi Andrusele esmalt silma 2. veebruaril, kui ta üritas Jõgeva maakonnas asuvast poest juba varahommikul lahkuda kahe pudeliga ja nende eest tasumata. Andrus jäi vahele.

Möödusid mõned tunnid ja samal õhtul üritas Andrus jälle kahe pudeli Gabrieliga sinasõprust sobitada. Kuna pood tahtis endiselt 9,99 eurot Gabrieli eest, aga Andrus seda teps mitte maksta ei tahtnud, siis jäi ta taaskord vargusega vahele.

Sama trall jätkus ka päev hiljem. Seekord pärastlõunal üritas Andrus jälle kaht pudelit Gabrieli vasakule vedada. Taas edutult.

Veel päevake hiljem seadis Gabrieli ihaldanud Andrus sammud poodi, kus pani taas kaks Gabrieli põue. Aja edenedes polnud Andruse vargusoskused sugugi paranenud ja nii jäi ta taaskord vahele.

Seekord õiguskaitseorganitele Andruse ihadest aitas ja mees anti kohtu alla. Jõgeva kohus mõistiski Andruse süüdi ja neljaks kuuks vangi. Tõsi, Andrus ei pea seda karistust ära kandma, kui ta vähemalt aasta jooksul ei ürita taaskord kahele Gabrielile näppe taha ajada. Või kui üritab, siis ta vähemalt maksab poemüüjale selle eest korrektse rahasumma.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee