Sisuturundus

GALERII: Tallinna Hoiu-laenuühistu tähistas meeleoluka peoga 10 edukat tegevusaastat 

Tallinna Hoiu-laenuühistu, 9. september 2020 10:48
Tänavu juunis sai Tallinna Hoiu-laenuühistu 10 aastaseks, mille puhul korraldati 27. augustil Tallinna Lauluväljakul vahva üritus. Praeguse olukorra tõttu oli sündmuse toimumine viimase hetkeni küsimärgi all, kuid liikmete soov osaleda peol oli suur. Kokku osaleski peol 900 inimest.

Eesti ühe suurima hoiu-laenuühistu jaoks oli eelmine majandusaasta senise tegevuse edukaim „Lõpetamisime aasta kasumlikult ning meiega liitus üle 400 uue hoiustaja. Avasime uue kontori Tartu kesklinnas, kuhu ootame hea meelega nii praegusi kui tulevasi kliente. Edukas aasta on märk sellest, et liikmed on meie senise tegevusega rahul,“ räägib Tallinna Hoiu-laenuühistu juhatuse liige Annely Ojamets.

Kuigi pidupäeva hommikul sadas vihma, kadusid pilved õhtuks ning juba kella kuue ajal oli ilus päikeseline ilm. Inimesed lobisesid omavahel ning võimalus oli suhelda ka THLÜ juhatusega ja uurida erinevate huvitavate teemade kohta. Õhtut rikastasid aga meeldejäävad maitseelamused ja muusikalised etteasted. Esines Gerli Padar, kelle jaoks oli tegu suurima publikuga alates eriolukorrast. Õhtu tipphetkeks kujunes aga meeleolukas Ivo Linna kontsert.

Uus hoius – kogumishoius

Varasemale hoiustamisvõimalusele lisaks pakub Tallinna Hoiu-laenuühistu oma liikmetele alates sellest aastast võimalust paigutada raha kasvuhoiusele. „Kasvuhoius on mõeldud veelgi suurema tulu kasvatamiseks ning sobib hästi neile, kes ei soovi koheselt intresse kätte saada, vaid lisada igakuiselt oma hoiusele juurde. Samuti saavad selle võimaluse valinud liikmed teha soovi korral täiendavad sissemaksed, mis suurendavad veelgi hoiust ja ka sellest saadavat tulu,“ kommenteerib Annely Ojamets.

Pärast mõnetunnise meeleoluka programmi lõppu lahkusid THLÜ juhatus ja külalised rõõmsas meeleolus.

Tallinna Hoiu-laenuühistu tegutseb juba 2010. aastast finantseerimisteenuseid osutava ettevõttena põhikirja ja Eesti Vabariigi õigusaktide alusel. Ettevõtte osakapital on kasvanud ligi kolme miljoni euroni (2 593 723 eurot) ning tänaseks on tegemist Eesti ühe kõige suurema hoiu-laenuühistuga.

Tallinna Hoiu-laenuühistu pakub võimalusi raha hoiustamiseks ja laenude võtmiseks. Esmalt tuleb astuda aga ühistu liikmeks: kirjutada avaldus, tasuda sisseastumis- ja osamaks. Sisseastumismaksu suurus on nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele 10 eurot. Osamaksu alammäär on füüsilistele isikutele 30 eurot ja juriidilistele isikutele 300 eurot.

Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmete seas on nii vanemaid kui nooremaid hoiustajaid, vanuses 30 kuni 85 aastat. Minimaalselt saab Tallinna Hoiu-laenuühistus hoiustada 2000 eurot, kuid investeeritud summad jäävad enamasti 10 000 kuni 25 000 euro vahele.

Tegemist on finantsteenuseid osutava ettevõttega. Tutvu Tallinna HLÜ tegevuse ja finantsteenuste tingimustega, vajadusel pea nõu asjatundjaga.

Tallinna esindus asub kesklinnas aadressil Narva mnt 2. Avatud E-R 8-18 ja L 10-15. Lisainfo: info@erahoius.ee, telefon 663 0118

Tartu esindus asub aadressil Küüni 7. Avatud E-R 10-16. Lisainfo: tartu@erahoius.ee, telefon 622 9022.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee