Eesti uudised

Kuuri meenutavas majas ei olnud enne „Kodutunde“ saadet  kanalisatsiooni ega WCd

„Kodutundes“ pettunud üksikema: olime pärast remonti hullemas olukorras kui enne saadet! (14)

LISA KOMMENTAAR

Ükski laps ei peaks kasvama tingimustes kus põrandaks on muld ja kassisuurused rotid siblivad ringi. 9. september 2020 23:58
S...st sepikut ei saa. Alati saab paremini aga väita,et tehti hullemaks kui oli enne saadet on lihtsalt ennekuulmatu!!!
juku 10. september 2020 11:24
Jutt kassi suurustest rottidest peaks iga terve mõistusega inimesele ütlema, et see on laus vale. Ehk olid tal ka kõrvitsa suurused maasikad?
Lendva 9. september 2020 18:56
Head inimesed! Kui te pole ise oma silmaga näinud, mis seis oli enne ja mis seis pärast Kodutunde käimist, siis palun ärge kommenteerige või vähemalt ärge mõistke kohut. Mina käisin Franceskot aitamas paar-kolm päeva enne tööde algust ja mõni aeg peale tööde lõppu ja andke andeks, aga seekord, võhikuna, sain isegi mina aru , et Kodutunne on siin mööda pannud, või lihtsalt koostööpartnerid enda tööd lohakamalt teinud. Kurb, aga nii on.
12,32le 9. september 2020 13:00
vaatan ja annan ka raha.
T 9. september 2020 12:55
Tänamatu inimene. Ta elas lapsega sellises peldikus aga aidati veidigi paremaks teha ja nüüd häda käes. See n-ö lagunemine on ju tema enda jutt, ta pole ju pöördunud valla ega saate ehitajate poole.
No ainult pildi pealt hinnates 9. september 2020 12:53
tundub juba see vundament kahtlane..
lilli 9. september 2020 11:56
kes tahaks elada korteris, kui on võimalik elada omaette majas, olgugi väikeses, niisugust köksikest oleks pidanud remontima hoolsalt ja võimalikke probleeme ette nägema, nii nagu oma isiklikku eluaset.
to lilli 9. september 2020 12:32
me kõik tahame midagi aga kas sa seda "köksikest" ja saadet ikka nägid? targutada on lihtne.
juku 9. september 2020 12:58
Kui ei suuda või ei taha on alati võimalus öelda "Aitäh, kuid me ei võta seda projekti ette" Ilma rahata asja tuksi keeramine ei ole lahendus ja pärast kiitleme kui osav ma ikka olin.
Juhan L. 9. september 2020 08:59
kui teed teistele sa head ise saad siis vastu pead

Marko 8. september 2020 22:58
Kuidas saab selliseid peldikuid remontida kui puudub projekt ja vastava kategooriaga inseneri ekspertiis. Suvajärgi või? Vaest inimest ei saagi aidaTa vaid tuleb paigutada ta sotsiaalkorterisse, mida aga riigil pole.
juku 8. september 2020 23:27
Kõike on võimalik remontida, kui mõistus võtab ja tahtmist on. Samas saab selle ka hästi pekki keerata, kui pole kellegi asi, mis edasi saab. Selge see, et sellistel kodutunnetel jääb pärast õigust ülegi, mis siis, et värk untsu läks.
Markole 9. september 2020 08:44
vallal on tema jaoks sotsiaalkorter olemas aga ta ei taha sinna minna. Samuti pole ta valda teavitanud oma ehitusprobleemidest. Kuna artiklit paljud ei loe, siis on kerge süüdistada Kodutunnet. Nemad ju ütkevad, et kõige õigem oleks selline hoone lammutada ja uus ehitada aga selleks pole see saade ju võimeline Tehti, mis vähegi teha andis,et laps ei peaks muldpõrandal elama. aga et hakata nüüd fassaadide korda tegemist ja mida veel tahtma, pole ju ka õige.
Rakkest infot saan 10. september 2020 01:30
Vabandust, aga korterit on vald kõnealusele pipsile prouale korduvalt pakkunud, aga talle ei sobi. Tänamatu oss, see naine. Oleks tegelikult muresid olnud, oleks esimene asi Kodutundega ühendust võtta. Aga ei, seda pole tehtud. Selle asemel läheb inimene Õhtulehte kirema. No comments. Ilma abita käiks ta väike tütar siiani jääkülmas välikemmergus. Näo järgi arvates, äkki olid proual lihtsalt rohud võtmata (või liigselt manustatud), et Õhtulehte oma pilti tahtis saada. Lapsest on väga kahju. Juba saates tundus ta suhe emaga kummaline, a la ema ei ole kunagi kodus. Ei olnud soojust tunda.