Kommentaar

Manona Paris | Abort ja naise süü silmakirjalikkus

Manona Paris, Toidutare peatoimetaja, 7. september 2020 18:28

4 KOMMENTAARI

v
Väga harva on nii põhjapanevaid artikleid, / 13. september 2020 00:15
Mul on elus olnud üks peigmees kooli ajal, üks abikaasa ja üks elukaaslane. Peigmees lasi kohe jalga kui rasedaks jäin ja ema viis mu vägisi arsti juurde, abikaasa ütles, et ise tahtsid neid lapsi, eks sa nüüd kasvata ja alimente ei maksnud ja elukaaslane viis arsti juurde. Nii et pilgud tuleb tõesti ikka meeste poole suunata. Pole vahet, mis valiku teed, ikka on rusuv. Mina tahtsin lapsi saada ja oma lapsi kasvatada koos isaga aga näe ei õnnestunud.
k
Ka seenior/ 8. september 2020 09:46
Lausa naljakas on, et seeniorid sellist uba ajavad, sest neil peaks veel meeles olema, kuidas mehed nõudsid naistelt "abielukohuste" täitmist(seksi) igal ajal, kui neid huvitas ja kui kõik rasedused oleks lõppenud lastega, oleks nii mõnigi mees kiirelt jalga lasknud rahulikumasse keskkonda. Abort oligi ainuke lahendus ja see oli ja on naisele väga suur trauma. Kas need daamid magasid oma mehega korra aastas või? Praegu on muidugi palju rasesdumisvastaseid vahendeid, aga ikka võib midagi valesti minna. Abort pole mingi eralõbu, vaid karm otsus, mida ei tehta kergekäeliselt.
a
aga oleksin/ 8. september 2020 08:24
siiski pidanud aborti tegema, oleks ära jäänud 18.a sõda lapse isaga, et ta vähemalt toetaks lapse kasvamist, kui kasvatada ise ei taha. Lapsel poleks probleeme, et isa ja ema ei hooli ja minu tervis oleks korras, mitte ma poleks saanud rebitud kõhuseina, liited, lümfiprobleemid jne. Laste saamine ja lapse inimeseks kasvatamine - sinna vahele jääb hulk aastaid ja palju tööd.
e
Ei teinud aborti/ 8. september 2020 08:21
aga tahtsin. Meil oli vastupidid, minu joodikust mees tahtis väga last, anus ja ähvardas, et kui ma teen aborti, siis ta mind enam ei tunne.... Ma ei kartnud seda, nägin ultrahelis imearmsat last ja selle ma ka sain. Mees leidis loomulikult puhanud, mehele tähelepanu pöörava ja koduse naise. Mina rabasin tööd teha, last kasvatad ja sain oma topelt tänu - mees ütles,et ma ise tahtsin seda last, mis ma vingun ja laps ütles, et ma pole mingi ema, mind ei ole kunagi kodus, on ainult töö-töö-töö, midagi muud mul tarvis ei ole... Paradoks - olen lapsele kõik võimaldanud, oma tervise ka hukutanud ja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee