Müstika

Horoskoop 9.−15. september 

Koostanud Maria Angel, 9. september 2020, 05:55
Woman with creative makeup and body-art in image of a soothsayerFoto: blackday

Jäär21. märts – 19. aprillAlgab sinu jaoks oluline, kuid mõneti ka tavatu ja keeruline periood − Jäära märgi juhtplaneet Marss alustab retrograadset liikumist. Sul tuleb tasapisi hoog maha võtta, pilk pigem sisemaailma pöörata. Jõuvarud on piiratud ja tempo aeglasem, kui sinu jaoks harjumuspärane. Oled sunnitud tegema asju, millest parema meelega ära viiliksid. Tuleb vanu vigu parandada ja lõpule viia pooleli jäänud ettevõtmisi. Alles siis, kui võlad tasutud, saad kergelt ja vabalt alustada puhtalt platsilt.

Sõnn20. aprill – 20. maiNädal tõotab tulla vaheldusrikas ja lõbus, eriti suhete vallas. Rutiini sa praegu ei kannata ja elad oma elu ise huvitavaks. Küllap väisad lustakaid üritusi, keerutad uljalt tantsujalga ning võtad põnevate inimestega sujuvalt jutu üles. Taipad kenadele meestele salapäraselt naeratada. Et ihkad nüüd ennekõike uudsust ja vaheldust, on ka suhted eriliselt kiired tekkima ja arenema. Seda, kas mõni praegu sõlmitud kontaktidest ka sügavama sõpruseni viib, näed alles lehtede lagunemise aegu.

Kaksikud21. mai – 21. juuniKui sinu töö on niisugune, mis su loomusega sobib ja rõõmu pakub, on praegune aeg harmooniline. Ent kui pead tegema midagi niisugust, mis tundub üle jõu ja mõistuse käivat, tuleb tavapärasest veelgi rohkem pingutada. Samas on võimalik, et kui korralikult planeerid, saad ette võtta soodsaid muudatusi tööelu vallas. Seda tuleb teha tasapisi ja ettevaatlikult, samm-sammult. Kui otsustad töökohta vahetada, ära mingil juhul enne vana ust kinni löö, kui uus leping sõlmitud ja allkirjastatud.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee