Eesti uudised

Klubiomanikud siunavad alkoholimüügipiirangut: kõige hullem on teadmatus, milline näeb välja tulevik

Kristjan Väli, 1. september 2020 19:49

4 KOMMENTAARI

n
Nips/ 2. september 2020 16:15
Alko mõjul väheneb/kaob vastutustunne. Kõva lärmi sees pead teisele kõrva karjuma paari cm kauguselt ja koroona levib jõudsalt.
l
Lby/ 2. september 2020 05:49
Olgem ausad. Lugedes j6hvis aset leidnud syndmusi n@gin ma lausa ette et sellised piirangud tulevad ja kahtlesin ka ise et seal yritusel osalen. Paar p@eva hiljem sain k6ne et yritus j@@b @ra seoses alkoholi piiranguga. Kuigi ma ise tegutsen meelelahutus sektoris leian, et m6istlik oleks see sektor yldse kinni panna kuni olukord paraneb.
k
Kristiina/ 2. september 2020 01:27
Just põrandaaluseid pidusid pelgan enim. Korrusmajades,trepikodades.. Alati ei näe ega kuule ju. Noorte seas vähemalt ei satuta juhitavale hingamisele. See oli õudne oodata kodulinnas kellegi surma aga vähemalt jäi üksikuks. Korrusmajas Göttingenis ja Melbournes tuli kahekohaline arv.
u
Urjuk/ 1. september 2020 22:17
"Meelelahutus"??? Alko müük ja tarbimine ei ole meelelahutus. Selle kohta ütleks pigem, et tegemist on lollidelt raha äravõtmise äriga. Oli hea ütlemine varnast võtta - "Ei hakka mina ennast oma raha eest targa peaga lolliks tegema". Baarid, pubid, jne. ei ole ju meelelahutusasutused. Need on ikkagi pigem "Anna raha siia" teenuse osutamise kohad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee