Tero Taskilal paluti Estonian Airi raske seisu tõttu oma 100 000 euro suurusest lahkumishüvitisest loobuda. Taskila keeldus.Foto: Tairo Lutter
Viljar Voog 28. august 2020 16:25
Ahistamissüüdistuste tõttu ja enne vastavasisulise raporti avalikuks saamist ametist lahkunud Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe sai teatri nõukogult teele kaasa kuue kuu palga ehk 39 600 euro suuruse lahkumishüvitise.

Aivar Mäele kaasa antavad kümned tuhanded eurod pole sugugi esimene kord, kui rahva raha eest tasutakse lahkuvale tippjuhile kulme kergitama panev summa – meenutame või Estonian Airi põhja lasknud Tero Taskila ligi 100 000 eurot. Millised on veel skandaalsemad ja mahlakamad juhtumid?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Tädi Maali 29. august 2020 09:27
Oh te rahaahned kommenteerijad, tähtis ainult - teie raha! Aga inimeste mained, eriti tublide ja mitte sulide omad, ei tähenda neile kommenteerijatele midagi! Meedia on nad juba piisavalt maatasa teinud, aga näete, kui jube, nad said veel raha ka - oo, mis õudus! Inimeste ahnusel ja alatusel pole tõesti piire!
ys 28. august 2020 21:38
Kas keegi on kohtuotsust juba näinud, et süüdistatakse? Meil mõistetakse inimene meedia poolt juba enne süüdi kui kohus pole veel alanudki. Ja hiljem maksab meediakanal valesüüdistuste eest kahjutasu samuti meie kui tellijate rahast. Ehk olgu nii või naa - ikka maksavad tavakodanikud kogu asja kinni. Ja karistused on nii nadid, et kohtule kulutatud aeg ja raha on just kui mõttetult maha visatud. Ja ikka maksumaksjate=meie raha.

SISUTURUNDUS