Martin BahovskiFoto: Hannes Dreimanis
Keit Paju 27. oktoober 2020 12:31
18. mai õhtul sai laskeinstruktor ja Taktikalise laskmise keskuse asutaja Martin Bahovski pähe kuulitabamuse. Tulistaja oli tema enda abikaasa, Liina Bahovski, kellega sügisel kümnendat abieluaastat tähistatakse. Liina kaitsja on meedias väitnud, et naine tulistas Martinit relvamängu käigus. Viimase sõnul ei vasta see jutt tõele ning Martin usub, et Liina jõi ennast lihtsalt sellisesse seisu, et ei saanud enam aru, mida ta teeb.

Mis siis 18. mai õhtul juhtus?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

Ma 31. august 2020 12:31
Tunnen Martinit ja tean milleks Liina on võimeline. Lugesin seda artiklit ja ausalt ma ei saa aru Martin, kas see polnud piisav õppetund et lõpetada ära suhe. Ükski kinnisvara või vallasvara pole väärt sellist terrorit. Oleksid pidanud juba ammu sellest aru saama et see inimene jõuabki sellisesse punkti, eelnevad probleemid on seda juba näidanud. Peaksid väärtustama oma elu ja selle kvaliteeti, kui jätkad temaga siis üks päev nii õnnelikult ei lähe ilmselt.... praegu uskumatul kombel oled meie seas. Soovin ikkagi et mõtleksid natuke enne kui jätkad ning head paranemist.
polegi 30. august 2020 02:19
Mõlemad peaks relvaloast ilma jääma. Relvaseaduse rikkumised olid ka mehe poolt. Jutt mehel ka ülbe, et mina ja relvad, mina pean vastu ning relva eesmärk ongi tapmine. Miks ta kinkis naisele just sellise relva ja unistab seda tagasi osta. Kahtlane asi sellega, kuid jutt paneb arvama, et ikka olid relvamängud, naine ei räägi õigust ja mees ei mäleta!Elagu koos,kuid relvadeta.Relvafanaatikutel muutuvad need mänguasjadeks,
Ahvist arenenud täius 27. oktoober 2020 13:05
Kui midagi muud ei oska, siis püstoli triklil sõrmega tõmmata või ka auto gaasipedaali vajutada oskab ju iga l0ll. Ei soovita sellest "andest" kellelgi vaimustuda.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS