Sisuturundus

Panzani kingib igalt ostetud tootelt 3 senti Toidupangale 

Panzani, 1. september 2020, 09:00
Foto: Aldo Luud
Koroonaviirusest tingitud eriolukorra ajal kannatasid paljud sektorid ning nendes töötavad inimesed – kes kaotasid töö, kes jäid palgata puhkusele, kellele tehti palgakärbe. Niisiis on suurenenud tunduvalt rahalisse kitsikusse sattunute hulk: kui möödunud aastal abistas Toidupank nädalas umbes 7900 inimest, siis tänaseks on see number enam kui 10 000.

Eestis on kahjuks palju neid inimesi, kellel on raskusi endale toidu tagamisega. Samal ajal jääb kaubanduses ja tootmises iga päev üle suur hulk väärtuslikku toitu. Toidupank on loodud just selleks, et need kaks asja kokku viia – kaubandusest ja tootmisest võetakse vastu peagi realiseerimistähtaja ületavad tooted ning Toidupanga vabatahtlikud komplekteerivad need toidukastidesse, mis seejärel jagatakse laiali sotsiaalametitest saadud nimekirjade alusel enim puudust kannatavatele inimestele ja peredele.

Toidupanga tegevus aitab kaasa raiskamise vähenemisele ühiskonnas, kuna paljud toidukaubad, mis varasemalt on läinud hävitamisele, jõuavad nüüd sinna, kus neid reaalselt vajatakse.

Toidupanka on võimalik abistada mitmel erineval moel: tehes rahalise annetuse, toetades teenuste või toodetega, annetades toitu, aga ka soetades nende ettevõtete tooteid, kes iga ostuga Toidupanka abistavad.

Panzani on otsustanud septembrikuus abistada Toidupanga imetlusväärset ja vajalikku tegevust – niisiis ning kingitakse terve kuu jooksul (1.–30. september) igalt Eestist ostetud tootelt 3 senti Toidupangale. Seega saab igaüks meist anda oma panuse, et aidata Toidupangal aidata.

Panzani korraldab sellise heategevusliku algatuse juba teist korda. Möödunud kevadel (15.04–9.06.2019) koguti samuti igalt Eestist ostetud Panzani tootelt 3 senti Toidupangale ning sellel perioodil müüdi üle kokku 243 890 Panzani kaubamärgi toodet. Tänu eestlaste Panzani toodete lembusele õnnestus Toidupanga toetuseks koguda 7 316,70 eurot. 

Väljenda oma siirast headust ja osta septembrikuus mistahes Panzani toode!

Lisainfot saad ka SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee