Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Kämperiga reisiv mees: olen selles ööbinud isegi Tallinna ja Helsingi kesklinnas! 

Ohtuleht.ee, 26. august 2020 09:20
Tänase saate külaline Mario Matvei armastab reisida kämperis – väiksemas kaubikus, kuhu on ta voodi sisse ehitanud. See on magamiseks sobiv, kuid suuremaid mugavusi (näiteks tualett ja pesemisvõimalus) ei ole.

Mario leiab, et asju koguda võib küll tahta, kuid tegelikult neid vaja ei ole. Niisiis armastab tema minimalistlikku elustiili – näiteks sõidab vahepeal kodu juurest metsa jõe äärde ning veedab öö seal.

Mario kiidab sellise elustiili ühe plussina spontaansust, aga ka odavust. Nimelt saab ta ööbida imeliste vaadetega kohtades, kuid ei maksa selle eest sentigi. Muide, Mario on kämperiga isegi ööbinud Tallinna ja Helsingi kesklinnas.

Kui siiani on jäänud Mario kämperiga pigem Baltikumi piiresse (ja põgusalt kiiganud Poolat), siis tulevikuunistused on suured – ta tahaks niiviisi Euroopale tiiru peale teha!

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

09.09.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Perekond müüs kodu maha ja kolis matkaautosse: olime sellega kümme päeva sõitnud ja tundus hea mõte!
02.09.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Avasta arhailist ja ehedat Lätit: imeline Põhjamaade Pariis, kummitusküla Irbene ja romantiline Cēsis
19.08.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | 820 kilomeetrit matkanud neiu: raske oli näha, et mu koer hakkas lonkama – istusin maha ja nutsin
12.08.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Susan Luitsalu pöörased reisiseiklused: kui üritasin riigist lahkuda, läks vilkur minu pea kohal tööle

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee