Estonia peadirektor Aivar Mäe on töölt kõrvaldatud kuni 3. septembrini.Foto: Kollaaž (Tiit Tamme, Teet Malsroos)
Marvel Riik 25. august 2020 15:41
Alates 21. augusti õhtust on rahvusooper Estonia nõukogu liikmed saanud tutvuda majavälise usaldusisiku raportiga selle kohta, kuidas on Estonia peadirektor Aivar Mäe kohelnud endisi ja praeguseid teatritöötajaid. Mäe jätkamine teatri eesotsas peaks nõukogu esimehe Ivari Ilja sõnul saama selgeks neljapäeval toimuval koosolekul. „Aivar Mäe on öelnud, et ta tuleb koosolekule,“ täpsustas Ilja.

Estonia nõukogu esimehe sõnul saatis ta 21. hilisõhtul kõikidele nõukogu liikmetele usaldusisiku koostatud raporti. Ilja hinnangul on see põhjalik. „Raporti koostamisse on suhtutud väga tõsiselt, on toodud välja olukorra erinevad aspektid ja vajadusel viidatud seadusandlusele ning mitmekülgselt analüüsitud kogunenud materjali,“ kinnitas ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Tädi Maali 26. august 2020 08:07
Kuidas see Kuusiku case on, kas juba lõppenud, või ketrab veel 5-6 aastat? Pole midagi kuulnud, kaugele see kohtupidamine ka jõudnud, kas tulemusi on?
täielik lasteaed 25. august 2020 19:52
Kohutav milline politsei ressursi raiskamine käib. Piisanuks kui kodanik Mäe vabandaks ja asi loetakse lõppenuks sellega. See triangel on lihtsalt naeruväärne.
Juhanes 25. august 2020 20:57
Kelle ees ja mille eest ta vabandama peaks?
25. august 2020 21:22
Mees vabandas juba ammu!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS