Aasta ema 2013 tiitliga pärjatud Malle Kobin teenis Estonia kontserdisaalis auhinda vastu võttes kiidusõnu ka tollaselt presidendilt Toomas Hendrik Ilveselt.Foto: Ekspress Meedia / Eero Vabamägi
Toimetas Aare Kartau 24. august 2020 11:48
2013. aastal aasta ema tiitliga pärjatud Malle Kobinile esitati tänavu veebruaris ränk süüdistus, et ta on nelja aasta jooksul väärkohelnud viit kasulast. Esmaspäeval tunnistas Pärnu maakohus Malle Kobini süüdi omastamises, alaealistelt seadusliku aluseta vabaduse võtmises ja nende kehalises väärkohtlemises. Kuritegude eest mõisteti talle liitkaristuseks 4 aastat ja 6 kuud vangistust.

Juunis asus Pärnu maakohus arutama Malle Kobini kriminaalasja, kus teda süüdistati viie kasulapse väärkohtlemises ja neilt ebaseaduslikult vabaduse võtmises aastatel 2016-2019. Kasulapsed elasid tollal asendushooldusteenuse lepingu alusel Kobini Hiiumaal asuvas perekodus. Täna mõistis kohus Kobini eelmainitud kuritegudes süüdi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Silmakirjalik otsus 25. august 2020 08:18
Mõni vallavalitsus ja kohus on aga seisukohal, et laste liikumisvabadust tuleb vanema poolt selliselt piirata, et erivajadusega laps ei riivaks silma linna peal.
Tädi Maali 25. august 2020 07:31
Selle valitsuse, kes Kobini aasta emaks tegi, ajal juhtunud tegude tagajärjel peaks veel palju teisi trellide taha minema!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS