Eesti uudised

„Olukorrast riigis“ Pärnitsa juhtumi taustal: tundub, et oleme kinni nõukogude ajas, mõeldes Eestit ilusamaks, kui ta tegelikult on

Hindrek Pärg, 23. august 2020 14:15

4 KOMMENTAARI

a
Andres/ 23. august 2020 22:12
Mis uskumatult iabur jutt. Sama loogika järgi võiksin ma siin praegu väita, et miks iga kord, kui EKRE midagi ütleb, läheb Karnau otsekui arust ära – aga sellepärast, et EKRE juttu puudutab küsimusi, meie ühiskonna valukohti, millest Karnau & Co. ei soovi rääkida, mida Karnau & Co. soovib eitada ja mitte tunnistada. Ja kui Pärnits saadab kirjandusteadlase "p’tsi" või ütleb, et Sveta Grigorjeva on "l’bu" (jah, Pärnits on seda ka öelnud avalikult), on tegemist ülima tõega, tervisliku tabude murdmisega?
s
23. august 2020 19:22
See ju ammu selge, et Isamaa on EKRE talla all.
j
Jaanus/ 6. september 2020 20:05
Isamaa pole mitte EKRE talla all, vaid Isamaa püüab alati olla selle talla all kes neile ka mõne vahva ministri- või parlamentäärikohakese on sokutanud/sokutamas. Isamaal on vägev nimi aga... ...nüüd püüavad nad ennast võrgutavalt võluvaks teha nii sotsidele kui ka reformile. Kui turul oleks veel mõni vahvalt vägevam, siis flirdiks Isamaa ka nendega, kuna mine sa tea kes järgmistel valimistel võivad koalitsioonis olla. Selle nähtuse kohta on olemas ka konkreetne nimetus aga diskreetsuse mõttes jätan mainimatta.
a
A.Arro/ 23. august 2020 17:03
püüdsin aru saada, mis on mikk pärnits. ostsin kaks e-raamatut, mis see üllitanud on - roppustega pikitud sisutu jutt - absoluutselt vilets kirjanik. mis on tema teadmine perekonnast? jääb mulje sisutust tüübist, kes nüüd rumalusega kuulsusehetke teenis. see olend ei vääri tähelepanu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee