Punch Drinks 21. august 2020 17:10
Uue ajastu joogivabrik Punch Drinks kaasab investeerimis- ja kauplemisplatvormil Funderbeam kuni 400 000 eurot. Esimese kahe nädalaga on miinimum eesmärk juba peaaegu täidetud.

Punch Drinks näol on tegemist Tallinnas paikneva joogitootjaga, mis valmistab sealses kokteililaboris mitmesuguseid käsitöökokteile ning karastusjooke. Joogid, mis valmistatud naturaalsetest infusioonidest on eelistatud valik neile, kes hindavad, et maitsvaid jooke on võimalik valmistada ka ilma säilitusainete ning üleliigse suhkruta.

„Valmis käsitöökokteilid on kiirelt tõusev trend, mida veab eest USA, kus antud joogisegmendi kasv on olnud oma sektoris üks kiiremaid. Ameerika Ühendriikide näol on tegemist alkoholituru trendiloojaga ning sealt alanud käsitöökokteilide murranguline populaarsus on tänaseks levimas nii Eestis kui ka laiemalt Euroopas,” selgitab Punch Drinksi juht ja kaasasutaja Kristjan-Walter Kask.

Kiiremaks kasvuks kaasatakse täiendavat kapitali

Seni on ettevõtte kasvanud igal aastal rohkem kui kaks korda. Et senist kasvutempot veelgi kiirendada ongi ette võetud rahakaasamise tee.

Suur osa kaasatavast rahast plaanitakse suunata eksporti. Juba praegu tegutsetakse Põhjamaades ning Punch Drinksi tooted on kättesaadavad nii Soomes, Taanis kui ka Norras. Nüüd on aga plaan veelgi jõulisemalt uutele turgudele siseneda ning selle tarbeks ka täiendavaid investeeringuid teha.

Lisaks ekspordi võimendamisele annab kapitali kaasamine võimaluse tegeleda tootearendusega ja täiendada joogivalikut.

Auhinnatud maitsed ja disain

See aasta on Punchi toodetele olnud edukas nii müüginumbrite kasvu kui ka rahvusvahelise tunnustuse poolest. Üheks silmapaistvamaks auhinnaks on kindlasti Ameerika Ühendriikidest San Francisco Spirits Competitionilt saadud hõbemedal. Hästi on läinud ka kodumaistel konkurssidel, sest äsja lisandus auhinnakappi Eesti Toiduliidu parima toiduaine pronksmärk. Kiitust on saanud ka disain – hõbedase auhinnaga naasti reklaami- ja disainikonkursilt Kuldmuna.

Kampaania kestab veel kaks nädalat

Rahakaasamise juhtivinvestoriks on Tallinnas paikneva ettevõtte Adcash asutaja ja investor Thomas Padovani, kelle sõnul täidab Punch Drinks kindlat tühimikku turul. „Alkohoolseid jooke tuleb tarbida vastutustundlikes kogustes, mistõttu nende kvaliteet, mõningane üllatusmoment ja eksklusiivsus on eduka toote puhul võtmetegurid. Selliseid tooteid, mida Punch Drinks teeb, teiste tegijate poolt ei pakuta. Antud tööstusharu oma märkimisväärse suurusega annab nendele palju uusi võimalusi tegutsemiseks.”

Joogitootja Punch Drinks rahakaasamise kampaania kestab veel kaks nädalat ning oma investeerimishuvi on võimalik registreerida Funderbeami veebis. Kampaaniamaterjalid ning ülevaate hetkeolukorrast leiad, kui külastad funderbeam.com/syndicate/punchdrinks

Hoiatus! Investeerimine sisaldab riske!