"Puuduta mind" - Alar Krautman; Anu Saagim; Sirje Presnal
Anu Saagim 22. august 2020 09:57
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on pärimusmeditsiini õpetaja Alar Krautman.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on massaaži ja pärimusmeditsiini õpetaja Alar Krautman. 

Alar Krautman on Terviseakadeemia juht. See on täiskasvanute massaaži, tervise, pärimusmeditsiini ja loodusteraapiatega tegelev kool. Ta on mees, kes oskab teha vana-eesti massaaži. Sinna alla kuulub ka pärimuskultuur, -muusika, -tantsud, -kombed.

Allar elab ka ise suhteliselt arhailiselt. Seebi ja šampooniga end ei pese. Riideid hooldab ökoloogiliste vahenditega. Hambaid peseb purustatud kaselehtedega. "Keha pole mõtet keemiliste ainetega koormata, keha puhastub ise," teab mees. "Näiteks kui käia saunas ja hüpata seejärel külma vette, algab naha enda puhastusprotsess." 

Allari sõnul pööravad inimesed liiga paranoiliselt tähelepanu ka toitumisele...

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval.

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

"Puuduta mind" - Alar Krautman; Anu Saagim; Sirje Presnal (Hannes Dreimanis)
Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon