Eesti uudised

Tallinna avalike suhete direktor Ain Saarna lahkub ametist 

Toimetas Triinu Laan, 18. august 2020 17:13
Ain SaarnaFoto: Teet Malsroos
Linnavalitsuse korraldusega vabastatakse kolmapäevasel  linnavalitsuse istungil linna avalike suhete direktor Ain Saarna teenistusest 31. augustil tema enda soovil. 1. septembrist kuni uue linna avalike suhete direktori ametisse nimetamiseni täidab direktori ülesandeid kommunikatsioonijuht Kirsti Ruul.

Linna avalike suhete direktori Ain Saarna sõnul linnavalitsuse juhtimisstruktuuri uuendamise käigus avalike suhete teenistus praegusel kujul likvideeritakse ja uuenevad ka funktsioonid.

„Uuenemiseks tuleb ruumi teha ja nii olen ma kokkuleppel linnapea Mihhail Kõlvartiga esitanud avalduse vabastada end avalike suhete juhi ametikohalt,“ tõdes Saarna.

„Ligi kuusteist aastat Tallinna linna avalike suhete direktorina oli pööraselt huvitav aeg. Linnapead Tõnis Palts, Jüri Ratas, Edgar Savisaar, Taavi Aas ja Mihhail Kõlvart ning linnasekretär Toomas Sepp on inimesed, kellega koos töötamine on andnud väärtuslikku kogemust. Seda kogemust soovin ma edasi kanda ja edasi anda, jätkates tööd linnavalitsuse nõunikuna.“ 

Ain Saarna nimetati avalike suhete direktori ametikohale alates 21. oktoobrist 2004, ta töötas linna avalike suhete direktorina üle 15 aasta.

Samal teemal

26.08.2019
ÕL VIDEO JA FOTOD | KÕLVARTI RAUDNE RUSIKAS: Tallinna Televisioon pannakse oktoobrist kinni