Maailm

VÄGISTAMISSÜÜDISTUS: Soome päritolu moemogul tellis oma lastele prostituudi (1)

Ohtuleht.ee, 17. august 2020 21:48
Moemogul Peter Nygård.Foto: Annie I. Bang /Invision/AP
Süüdistuse järgi maksis moemogul Peter Nygård oma seksitöötajale, et too oleks vahekorras tema alaealiste lastega. Nygård tahtis sel viisil teha lastest mehed, kirjutab Daily Mail.

Pojad tegid algust kohtuteega pühapäeval, kui esitasid süüdistuse New Yorgi kohtumajja. Väidetavalt maksis Nygård aastal 2004 oma seksitöötajale, et too astuks vahekorda tema vanima pojaga, kes oli toona 15. Samasugune asi võeti ette 2018. aastal, kui Nygårdi noorim poeg oli 14.

Süüdistuses ütlevad pojad, et neid vägistati, aga manipulatsioonide ja valedega püüdis isa poegadele muu arusaama luua. Ühtlasi oli selle eesmärk hoida toimunut kalevi all. Süüdistuse järgi tahtis Nygård sel viisil teha lastest mehed. Nygårdil on seitse last.

Nygård on advokaadi vahendusel kõik süüdistused tagasi lükanud. Moemoguli esindajad nimetavad toimuvat vaenlaste kätetööks.

Seksuaalkuriteod ja kohtusaagad on Nygårdiga pikalt kaasas käinud. Kevadel kirjutas Soome meedia, et moemogulit süüdistab seksuaalvägivallas 46 naist. Helsingis sündinud, kuid lapsena koos vanematega Kanadasse siirdunud moemogulit süüdistatakse vägistamises ja vägivaldses sundimises seksile. Nygård, kelle varandust hinnatakse kuni 850 miljonile eurole, on kõiki süüdistusi eitanud, kuid siiski oma moeimpeeriumi eesotsast tagasi astunud. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee