Eesti uudised

OOTAMATU LÕPPLAHENDUS. Sissesõidukeelu saanud lätlane unistab tulevikus uuesti Eestisse elama tulemisest

„Kui tahad elada, tule minuga kaasa.“ Tallinnas lapsi jälitanud ja ähvardanud lätlane pääses vanglakaristusest

Helen Mihelson, 11. august 2020 20:22

5 KOMMENTAARI

a
12. august 2020 17:11
ah et tulnukasd võivad siin rõvetseda ,ja siis saavad ainult tingimisi...see peaks olema mõttekoht...kui mingi vahemere-osariikidest rätikutega tulevad ja siis hakkavad rõvetsema...niiet ...ka tingimisi????
t
Tegelikult on/ 12. august 2020 09:24
nende tüdrukute järgnevasse ellu on löödud karm arm! Kas kohus suudab sellest aru saada ja karistuse määramisel seda arvesse võtta?
u
Urmas/ 11. august 2020 23:02
Mida see prokuratuur jahub, et pole varem karistatud kui artiklis on kirjas, et teda on igatsugu asjade eest karistatud nii Lätis kui ka Saksamaal. Või, et määrati tingimisi karistus + 5 aastat sissesõidukeeldu. kas tingimisi karistatud ei peagi mingi aja tagant kriminaalhooldaja juures ennast näitamas käima? Käib Lätis hooldaja juures? Kui Eestis ei loe välismaal määratud kriminaalkaristus, siis miks peaks Lätis kehtima välismaal määratud tingimisi vangistus?
u
Urmas, õpi lugemine selgeks,/ 12. august 2020 09:04
on ju kirjas, et Eestis pole teda varem karistatud.
u
Urmas/ 12. august 2020 13:37
No luges Urmas artikli uuesti läbi. Jah, artikli alguses on kirjutatud, et Eestis karistamata, kuid artikli lõpus ütleb konkretiseerimata: " Kuna tegemist oli varem karistamata inimesega, määrati talle karistuseks kaks ja pool aastat, millest kolmandik arvestati lühimenetluse tõttu maha." Kuidas neid välismaal sooritatud kuritegusid nüüd võtta? Lätlane annab ÕL laimamise eest kohtusse, sest artikkel kirjeldab, et ta on ju karistatud kriminaalkorras mitmes riigis.