Eesti uudised

Tartu linnapea Urmas Klaas: öine alkoholimüügi piirang on vajalik, ent mõistame riski, et sellega võib kaasneda peoturism 

Toimetas Merilyn Närep, 9. august 2020 10:30
Urmas KlaasFoto: Aldo Luud
Tartu linnapea Urmas Klaas ütles Delfile, et nädalavahetusel toimunud ühisreidil ülikoolilinna baaridesse ja pubidesse oli nõuete järgimise osas probleeme ainult ühel lokaalil.

Terviseameti, politsei- ja piirivalveameti ning linnavalitsuse ühine reid linna ööellu korraldati selleks, et kontrollida, kas politsei- ja piirivalveameti kehtestatud öisest alkoholimüügi piirangust peetakse kinni.

"Ühisreidi tulemusel saame tõdeda, et toitlustusettevõtted pidasid piirangust kinni ja inimesed käitusid linnas mõistvalt ja mõistlikult," ütles Klaas. "Probleeme oli ühe täiskasvanute klubiga."

Delfi lugeja viitas samuti ühele linnas asuvale reegleid rikkunud striptiisiklubile, mis asus pärast öise alkoholimüügi piirangu kehtima hakkamist jooke klientidele jagama tasuta.

Artikli täistekst Delfis.

Samal teemal

08.08.2020
Ööpäevaga lisandus 14 koroonapositiivset, enamus neist Tartumaalt
07.08.2020
KOROONA TEINE TULEMINE: kuidas erineb viiruse nüüdne pealetung kevadisest?
03.08.2020
Tartu soovib koroonahirmus meetmeid karmistada. Koldeks osutunud Vabank juhataja: peod ei lõpe enne, kui valitsus seda nõuab
31.07.2020
Tartu jätab koroonaviiruse tõttu ära kontserdi ja piirab hooldekodude külastamist