Maailm

FOTO | „Sa siga!“ Berliinis pani metssiga nudisti arvuti pihta 

Toimetas Marvel Riik, Tõnis Erilaid, 7. august 2020 21:02
NALJA NABANI: Nudist ajamas taga varganäst metsaasukad pakkus paljudele kõrvalvaatajatele kulbiga lõbu.Foto: Facebook / Adele Landauer
Alasti päevitaja korraldas Berliini metsatukas menuka naljatüki, kui hakkas karjudes taga ajama pikanäpumehest metssiga. Kõrvalvaatajad naersid kõhud kõveraks ja plaksutasid – härra sai pihta pandud sülearvuti ühes tükis tagasi.

Nudism on Saksamaal lubatud ja seega ei imesta keegi, kui sellises suurlinnas nagu Berliin võetakse alasti päikest. Nudistide üks lemmikpaikadest on Teufelsee metsatukk linna lääneosas.

Kahe pojaga ringi jooksev metssiga aga napsas seal ühe härra kilekoti hambu ja tegi sellega sääred. Kotis aga oli härra sülearvuti.

Nähes, et metsloom võib kalli isikliku varaga igaveseks kaduda, hakkas nudist täiest kõrist röökides välejalgset metssiga taga ajama. Kas tüdimusest või muudel põhjustel, aga siga andis kisale järgi ning lasi koti hambust lahti. Aplausi saatel kõndis härra tagasi oma asjade juurde.

Fotograaf Adele Landauer, kes kogu sündmustiku pildile sai, ütles Facebookis, et loodus näitab ka kihvu. „Näitasin mehele pilte. Ta naeris südamest ja andis loa need teha avalikuks,“ ütles Landauer.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee