Mart Helme sõnul on infooperatsiooni taga solvunud või asjast huvitatud osapooled. Nende sekka kuulub ka Indrek Tarand.Foto: Kollaaž (Teet Malsroos, Andres Putting / Ekspress Meedia)
Marvel Riik 5. august 2020 18:29
„Mina näen siin ikkagi väga toredat koordineeritud infooperatsiooni,“ kostab siseminister Mart Helme Indrek Tarandi eilse kirjatöö peale Eesti Ekspressis ning seob selle vandenõuga, kus uuriv ajakirjandus on püüdnud rahandusminister Martin Helmet mässida skandaali seoses USA advokaadibüroo palkamisega. Kuna see ei kandnud vilja, kaevati ajaloo sügavusest välja Mart Helme rahaskandaal.

Välisministeeriumi endine kantsler Indrek Tarand kirjutab kolmapäevases Eesti Ekspressis, et Mart Helme pidi 2001. aastal omal soovil välisministeeriumist lahkuma, sest jäi sisekontrollile vahele 500 000 Eesti krooni mittesihipärase kasutusega.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (9)

Andres 6. august 2020 13:21
Kui tegu oli Tarandi alluvaga, oleks Tarand pidanud tollal algatama asjakohase menetluse või pöörduma, kuhu vaja. Kui Tarand jättis tookord enda valitsusalas õigusrikkumisest teatamata, peaks ajakirjandus ka seda uurima.
Tädi Maali 6. august 2020 12:42
See jobu sai jalaga sinna, kas polnud?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS