"Puuduta mind" - kaugvaatleja Tommi Topelund, Anu Saagim, Sirje Presnal
Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Mari Luud 13. august 2020 18:47
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on kaugvaatleja Tommi Topelund.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on kaugvaatleja Tommi Topelund.

Tommi Topelund on kaugvaatlusega tegelenud aastaid. Saates uurime, mis on, kuidas toimub ja milliseid võimalusi pakub remote viewing ehk kaugvaatlus. Mida uskumatut on kaugvaatlejad oma seanssidel näinud? Kas näiteks ka kadunud võtmed on võimalik kaugvaatluse teel üles leida? Isegi siis, kui need on kaotsi läinud teiselpool maailma?

Mis on kaugvaatlus ja kuidas seda defineerida?

Harilikult mõeldakse selle all isiku võimet kirjeldada geograafilisi paiku endast sadu tuhandeid kilomeetreid eemal. Kuigi fenomen ise on tõestust leidnud, ei ole peavoolu teadlased selle toimimist senini suutnud seletada. On oluline märkida, et paljud uuringud nendest programmidest jäävad salastatuks ning suurem osa infost, mida me sel teemal valdame, on varem olnud salastatud. See paneb mõtlema – millist infot veel praegu saladuses hoitakse?

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeva õhtul.

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT!

"Puuduta mind" - kaugvaatleja Tommi Topelund, Anu Saagim (Mari Luud)

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99