Sisuturundus

TOP 4: kuidas valmistuda lapse kooliajaks? 

Sisuturundus, 31. august 2020 11:07
Foto: Envato Elements
Kool pole enam mägede taga ning lapsevanematel on aeg selleks valmistuma hakata. Mida kooli alguseks osta on vaja? Millised snäkid võiks põnnide ranitsasse poetada? Kuhu neid esimese koolipäeva puhul sööma viia? Proovime neile küsimustele vastused anda!

Oma Care – looduse ja teaduse sünergia sinu nahale

Eestis loodud ning toodetud keha- ja kodubrändi Oma Care toodetes on kasutatud ainult looduslikke komponente. Puhas, efektiivne ja nahasõbralik – sinu kehale ja kodule.

Me usume, et tooted, mida peale määrime, peaksid olema sama puhtad kui need, mida sööme. Lihtsuses ja puhtuses peitub meie jaoks võlu ning usume, et loodusest on võimalik saada kõik, millega hoida puhas nii keha kui ka kodu.

Lisaks nahasõbralikkusele tahame me ka hoida loodust. Seega on tootmine võimalikult keskkonnasäästlik ja eetiline, mõeldes nii algtootmisele kui sellele, kuhu jõuab meie toode peale kasutamist. Meie Tallinna esinduspoes aadressil Aedvilja 1 on võimalik tulla ja taastäita oma kasutatud pesutoodete pudeleid.

Oma Care tootevalikust leiab uusi lemmikuid kogu perele.

Vaata täpsemalt SIIT!

Maitsvad batoonikesed ja tervislikud smuutid

Lapsed pole ammu koolis käinud ning ilmselt ei ole paljud vanemadki enam harjunud põnnidele kooli snäkke kaasa ostma. Aga nüüd on selleks aeg!

Enamik lapsi on ilmselt juba tuttavad Knopper’si batoonikeste ja Brämhultsi smuutidega – sest nad on lihtsalt nii maitsvad!

Knoppers NutBar on ideaalne hõrk suupiste, mida fännavad nii suured kui väikesed. Šokolaadibatoonis on ühendatud maitsvad koostisosad, mis moodustavad hästi tasakaalustatud kombinatsiooni. Krõmpsuvad sarapuupähklid, karamell, sarapuupähklikreem ja krõbe vahvel, mis on kaetud kvaliteetse piimašokolaadiga. Mm, kui seda saab koolis süüa, siis läheb laps sinna igal juhul suurima rõõmuga!

Brämhultsi smuutis kohtuvad aga tervislikkus ning suurepärane maitse. Smuuti on valmistatud hoolikalt valitud toormaterjalidest ning säilinud on puu- ja juurviljade tervislikkus. Smuutid ei sisalda suhkrut. Poodidest leiab nelja erinevat Brämhultsi smuutit.

Nu-Na koostab täpselt sulle mõeldud vitamiinikoguse

Kui soovid vabaneda tüütutest pakenditest ja saada just sulle mõeldud vitamiine, siis siinkohal ulatab abikäe Nu-Na, mille kontseptsioonis on liitunud kasutajamugavus ja keskkonnasäästlikus.

Nu-Na pakendab päevase vajamineva vitamiinikoguse eraldi pakikeste sisse. Nii saad iga päev võtta pakikese vitamiine, mis on just sinule personaalselt kokkupandud.

Endale vajamineva vitamiinikoguse saab teada Nu-Na kodulehel oleva küsimustiku abil. Vastates tuleb välja tuua, kas sind vaevab näiteks stress või väsimus, või hoopis juuste ning küünte tervis. Vastuste põhjal pakub Nu-Na koduleht sulle valiku vitamiinidest, mis katavad kogu sinu päevase vitamiinivajaduse.

Nu-Na aitab vähendada sinu kodus kõiki neid pakendeid, olles kokku pannud just sinule mõeldud personaalse pakendi, mille seest saad igal hommikul välja tõmmata ühe pakikese, kus on päevane vitamiinide ja toidulisandite kogus. Lihtne! Vali omale kas 14 päeva, 30 päeva või 60 päevane kuur.

Kõik Nu-Na pakendid on loodussõbralikud ja biolagunevad. Pakendamisel kasutatakse  riisipaberit ja taaskasutatavaid kartonge.

Lisainfot leiad meie kodulehelt ja Instagramist

Huvikool, kus saab taskukohase hinnaga tegutseda 50 erinevas ringis! 

Tallinna Kanutiaia Huvikool on kesklinnas tegutsev munitsipaalhuvikool, kus saab harrastada muusikat, teatrit, tantsu, kunsti ja disaini ning erinevaid tehnikaalasid. Kokku tegutseb Tallinna Kanutiaia Huvikoolis 50 huviringi ja kuutasud jäävad vahemikku 14 kuni 75 eurot.

Juba 1880. aastal ehitatud põneva ajalooga majas on lapsed ja noored tegelenud oma lemmikharrastustega alates 1950. aastast. Vahetunud on küll maja nimetused, kuid Kanutiaia Huvikoolil täitus tänavu 1. veebruaril kõnealuses majas neljakümne teine tegevusaasta. Kanutiaia laste- ja noorteteater alustab aga septembris oma 62. tegevusaastat. Maja teise korruse teatrisaali lavalaudadel on oma esimesed sammud teinud tuntud kultuuriinimesed, näiteks Kalju Komissarov, Ingo Normet, Tarvo Krall, Toomas Lõhmuste, Andres Puustusmaa, Anne Veesaar.

Huvikooli on oodatud 4–19-aastased lapsed ja noored ning loomulikult ka täiskasvanud. Osaleda saab näiteks näiteringides ja teatristuudiotes, klaveri-, plokkflöödi-, ukulele-, kandle-, viiuli-, kitarri- ja basskitarri ning trummiõppes, pop-laulus, bändiringis, joonistamise ja maalimise ABC-s, mART-stuudios, kunstistuudios, keraamika ja tarbekunstiringis, meisterdamise ringis „Teatri võlumaailm“, loodusringis, lasteteatris “Väike Ooper”, mudilaste loovusstuudios, laste ja noorte äriõppes, rõivaste õmblemis- ja disainistuudios, filmiringis, fotoringis, robootikas, SIXTINA tantsu- ja modellistuudios, V.A.T Grow tantsustuudios.

Huviline leiab kohe kindlasti sellest majast sobiva huviringi, aga ka toredad sõbrad ja rõõmsameelsed õpetajad. Kuna mitteformaalses õppes osalemine on vabatahtlik, siis on ka suhtlus õpilase ja õpetaja vahel vahetum. Paljud huvihariduses osalenud lapsed ja noored on siit leidnud ka oma tulevase elukutse. Lisaks on oluline roll sotsiaalsete oskuste kujunemisel – enesedistsipliin ja kohusetunne, teistega arvestamine ning meeskonnatöö.

Registreerimine huviringidesse on alanud ning seda saab teha kodulehekülje www.kanuti.tln.edu.ee kaudu. Sealt leiab ka täpsemad ringide tutvustused, esimeste kohtumiste ja tundide ajad ning õpetajate kontaktid. Õppeinfot saab telefonil 6440989 ja kõik huvilised on oodatud tutvuma ringidega alates 24. augustist!

Huviringide põhikomplekteerimine toimub septembrikuu esimestel nädalatel, kuid vabade kohtade olemasolul saab liituda ka õppeaasta jooksul.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee