Krimi

VAHI ALL! Politsei pidas kinni Kohtla-Järvel mehe surnuks pussitamises kahtlustatava naise 

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 5. august 2020 09:47
Foto: Andres Putting/Ekspress Meedia
Politsei pidas teisipäeva õhtul kinni 27aastase naise, keda kahtlustatakse esmaspäeval Kohtla-Järvel aset leidnud 29aastase mehe mõrvas.

Jõhvi politseijaoskonna juhtivuurija Aleksandra Mürsepa sõnul oli naine politseile juba varasemast ajast tuttav ning nüüd jätkub töö, et selgitada välja kõik asjaolud, mis viisid niivõrd traagiliste tagajärgedeni.

Viru Ringkonnaprokuratuur taotleb ka naise vahistamist.

3.augusti hilisõhtul kella 23.30 paiku avastati Kohtla-Järvel Pärna tänaval seni kindlaks tegemata mehe torkehaavadega surnukeha.

Kell 23.29 sai politsei teate, et Järve linnaosas lamab elutunnusteta mees. Kohale jõudnud kiirabi tuvastas esialgse surma põhjuse ning kutsus sündmuskohale politsei. Kogutud info põhjal alustas politsei kriminaalmenetlust Karistusseadustiku mõrva käsitleva paragrahvi alusel.

Jõhvi politseijaoskonna juhtivuurija Aleksandra Mürsepp kommenteeris toona, et politsei tegeleb asjaolude täpsema väljaselgitamise ning kuriteos kahtlustatava tuvastamisega. „Arvestades kohapeal kogutud andmeid ja kuriteo toimepanemise raskust, on alust arvata, et tegemist on ohtliku isikuga. Politsei teeb enda poolt kõik selleks, et kahtlustatav kiiremas korras kinni pidada,“ nentis juhtivuurija.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee