Tugitoolis sportlane | Õhtulehe raadio

„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Rally Estonia korraldaja Tarmo Hõbe: koroona meile MM-etapi võimaluse andis, aga võib ka ära võtta 

Ohtuleht.ee, 2. august 2020 19:22
Tarmo Hõbe hoidmas käes lepingut, mis toob MM-ralli septembris Lõuna-Eestisse.Foto: Robin Roots
Saates "Tugitoolis sportlane" käis külas Rally Estonia korraldaja Tarmo Hõbe, kellega vaadati otsa Rally Estonia kümneaastasele ajaloole ja tänavusele MM-etapi korraldamisele.

Alates 2010. aastast Rally Estoniat korraldustiimi kuuluv Tarmo Hõbe meenutas, kuidas ta sattus ralliringkondadesse. kuidas Urmo Aava teda inspireeris ning kuidas tuli idee Lõuna-Eestis võistlust korraldada. Hõbe tunnistas, et kuigi esimesel aastal lõpetati suures rahalises miinuses, siis see motivatsiooni ei vähendanud.

Koos saatejuhi Eigo Kaljurannaga käidi läbi ralli kümneaastane ajalugu. Saame teada, miks jäeti 2017. aastal võistlus ära, kuidas käidi WRC peakontoris enda MM-etapi nägemust tutvustamas ja millised on aastate jooksul olnud suurimad mured ning rõõmud.

Loomulikult räägitakse ka selle aasta MM-etapist. "Oleme endaga rahu sõlminud. Saame aru, et koroona andis neile võimaluse võistlust korraldada, aga võib ka selle ära võtta," tunnistas Hõbe, keda nakatunute kasv teeb murelikuks.

Head kuulamist!

 

Samal teemal

12.02.2021
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Risto Lillemets: „Kümnevõistlejad on maailma parimad inimesed!“
08.08.2020
Rally Estonia korraldaja Tarmo Hõbe: „Eks meid süüdistatakse pidevalt, et meil on rohud võtmata.“
06.08.2020
„KOLMAS POOLAEG“ | Kes suudaks püüda Florat ja mis on lahti tema suurimate konkurentidega?
04.08.2020
Rally Estonia piletid lähevad nagu soojad saiad. „Meie abiliin hakkas kell 7.30 helisema ja minu meelest heliseb siiani.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee