Krimi

Täiendatud 1.08 kell 23.25

FOTOD | KAS OLED NÄINUD? Politsei otsib jätkuvalt Tartumaal kadunud 53aastast Andrest 

Ohtuleht.ee, 3. august 2020 10:50
Foto: PPA
Politsei otsib jätkuvalt taga hooldekodust lahkunud 53aastast Andrest, kes viimase info järgi võib liikuda Põlva- ja Valgamaa kandis.

Selle otsinguala kammis täna läbi lennusalga kopter, samuti otsisid meest patrullid. Olgugi, et laekusid ka mõned uued infokillud, ei ole need paraku seni veel mehe leidmiseni viinud. Otsingud jätkuvad.

Andres on lühemat kasvu, tal on tumepruunid lühikesed juuksed ja tema näol on armid. Andres ei räägi ja ta vajab igapäevatoimingutes abi. Käies on talle iseloomulik käsi sirgelt kõrval hoida.

Kodijärve külas asuvast elukohast lahkudes oli Andresel seljas helesinine dressipluus ja jalas heledad dressipüksid.

Politseinikud on Andrest tema elukoha ümbrusest otsinud ja kogunud infot tema võimaliku viibimispaiga kohta. Seni pole teda leida õnnestunud. Võimalusel palub politsei piirkonna maaomanikel hoida silmad lahti põldudel, tühjade hoonete ümbruses ja kõrvalistes kohtades, kuhu inimesed tavaliselt ei satu.

Praegu teadaolevalt nähti Andrest viimati 2.augusti hilisõhtul Kanepi alevikus. 

Politsei palub, et kui keegi märkab hooldekodust lahkunud Andrest, siis anda sest viivitamata 112 teada ning võimalusel jälgida mehe liikumissuunda, talle järgneda ning võimalusel ta peatada politsei saabumiseni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee