Krimi

KUI LAPS EI TAHA VÄLJA KOLIDA: poeg hammustas ema õlast ja viskas kasuisa taldrikuga 

Dannar Leitmaa, 30. juuli 2020, 15:04
Algul on nad kõik ju armsad.Foto: Tiina Kõrtsini
Ehkki kaua vanemate juures elamist seostatakse rohkem Lõuna-Euroopa pereeluga, siis probleeme on ka Eestis. Lääne-Virumaal soovisid vanemad 25aastase Ivani väljakolimist, kuid sellest tuli suurem ja vägivaldsem tüli.

Ivan oli küll kümme korda väärteokorras karistatud, aga kriminaalselt oli ta alles algaja. Seda seni, kuni juuni lõpus palus ema tal kodust välja kolida. Järgnes tõsine riid, kus Ivan hakkas väljakolimist nõudnud ema tõukama.

Ema üritas võsukest küll rahustada, kuid seepeale läks Ivan õige segamini ja hammustas ema õlavarrest. Vähe sellest, pärast hammustamist ei vabastanud Ivan oma ema lõugade haardest, vaid klammerdus tollele hammastega õlga.

Seejärel tuli olukorda lahendama Ivani ema elukaaslane, kuid see ajas Ivani veel kurjemaks. Kasuisa sai lõuahaagi, mille järel hakkas Ivan korteris laamendama. Ema üritas taaskord Ivani rahustada, kuid seepeale rebis vehkima hakanud Ivan ema kaelast keti, lõi ema vastu suud ja tõukas ta tugevalt vastu lauda.

Kui kasuisa üritas taaskord Ivani rahustada, siis haaras Ivan laualt taldriku ja viskas sellega kasuisa. Kui olukord rahunes, siis oli kasuisal silm paistes ja emal huul katki. 

Vanemad pöördusid hullunud Ivani pärast politseisse ning noormees sai aasta ja kaks kuud tingimisi vangistust. Kas Ivan seejärel ka kodust välja kolis, on Õhtulehele teadmata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee