Eesti uudised

Narvas ringi tuuseldanud koroonajooksik nakatas sõpru ja möllas 300 inimesega e-spordiüritusel

Toimetas Aare Kartau, 30. juuli 2020 12:34

6 KOMMENTAARI

t
30. juuli 2020 17:58
Taoliste teadlike levitajate puhul võiks küll nime välja öelda, parem koos pildiga. Siis inimesed teaks karta, kui nad on kokku puutunud taolisega.
u
Urmas/ 30. juuli 2020 16:08
"Trahvi suurus sõltub mitmetest asjaoludest, sealhulgas sellest, millal, kus ja kui palju ta ringi liikus." Oot-oot, kas selle juhtumi puhul on olemas ka sõltuvaid asjaolusid? Minu arvates on sõltuvaks asjaoluks ainult isiku süüdimatus, mis vabastaks ta trahvist ja sel puhul tuleks see isik isoleerida vaimuhaiglasse garantiini ja mitte kaheks nädalaks, ikka tunduvalt pikemaks ajaks.
p
Pahurleedi/ 30. juuli 2020 15:11
Mingi trahv või karistus lihtsalt peab järgnema! See ei ole normaalne põhjus- aga ma ju niiiiii tahtsin kinno minna ja piletid olid ostetud või aga ma ju niiiiiiiiii väga tahtsin minna espordiüritusele. Taolised peavad aru saama, et alati ei saa seda, mida tahad. Kusjuures mul on ka kino kinkepiletid, aga ma pean need selliste pärast raisku laskma, sest mul tõesti pole soovi kinno minna.
h
hh/ 30. juuli 2020 13:20
Selliseid totaalselt vastutustundetuid inimesi võib veel olla, mistap peaks trahvima suurelt.
ä
Ärbert/ 30. juuli 2020 12:52
Miks ei ole selle tüübi suhtes algatatud kriminaalasja? Karistusseadustiku § 193 lg. 1. § 193. Nakkushaiguse ja loomataudi leviku põhjustamine (1) Nakkushaiguse- või loomatauditõrje nõuete rikkumise eest, kui sellega on põhjustatud nakkushaiguse või eriti ohtliku loomataudi levik, - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega. (2) Sama teo eest, kui sellega on ettevaatamatusest põhjustatud nakkushaiguse või eriti ohtliku loomataudi levik, - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.
k
Kalju Pärn/ 30. juuli 2020 18:29
Viiruse leviku tõkestamise meetme nõuetekohaselt täitmata jätmisel rakendatakse korrakaitseseaduse § 28 lõikes 2 või 3 nimetatud haldussunnivahendeid. Sunniraha 3 maksimaalne suurus on 9600 eurot. Sunniraha, mille eesmärk on kohustada korralduses kehtestatud nõudeid, meetmeid ja piiranguid järgima ning tõkestada viiruse levikut, võib määrata korduvalt.. Seadusi on palju.9600 EUR on minu jaoks nii suur raha, et ma loobusin möttest Eestis avalikus ruumis liikuda, kuna olen viibinud "räpases riigis" ja ma ei saanud iial teada kuidas saaks lennujaamast elukohta ilma karantiinireeglit rikkumata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee