Krimi

Täiendatud! 

Kuusalu vallas pussitas mees noaga kaht tuttavat ja sündmuskohalt põgenenud mees peeti kinni 

Toimetas Kristjan Väli, 29. juuli 2020, 09:58
Foto: Mati Hiis
Politsei sai teisipäeva õhtul teate, et Harjumaal Kuusalu vallas tekkis konflikt tuttavate meeste vahel. Esialgse info kohaselt lõi tüli käigus 38-aastane mees noaga 58- ja 61- aastast meest.

Ida-Harju politseijaoskonna välijuht Marko Schmidt ütles, et politsei reageeris eile õhtul kaht endale tuttavat meest noaga löönud 38aastase mehe asukoha kindlakstegemiseks suurte jõududega.

„Kahele inimesele rasked kehavigastused tekitanud mees vabanes oma telefonist ja liikus ringi. Meie eesmärk oli kahtlusalune võimalikult kiiresti tabada, mistõttu otsisime teda suurte jõududega. Ööl vastu tänast kella 1.15 paiku märkasid politseinikud meest Tallinnas kesklinna piirkonnas ja pidasid ta kinni,“ rääkis Schmidt.

Välijuhi sõnul viibivad viga saanud 58- ja 61aastane mees haiglas, kuid nende seisund ei ole kriitiline.

„Täna jätkame sündmuskohal juhtunu asjaolude selgitamisega. Selle, miks 38aastane mees tuttavaid noaga lõi, selgitab samuti juhtunu suhtes alustatud kriminaalmenetluses,“ lisas Schmidt.

Mees on hetkel kinni peetud 48 tunniks ja selle aja jooksul otsustab prokuratuur, kas ja mille alusel on vajalik taotleda kohtult mehe vahistamist. Kriminaalmenetlust viib läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo ja juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee