Maailm

Berliinis Eesti numbrimärgiga autoga rahva sekka sõitnud kosovolane varastas sõiduki eelmisel õhtul (1)

Toimetas Greete Kõrvits, 28. juuli 2020, 20:54
Sündmuspaik Berliinis.Foto: AFP/Scanpix
Pühapäeva hommikul Berliini loomaaia lähistel inimeste sekka kihutanud kosovolane, kellele uurijad viitavad nimega Refail A oli joobes ning tal puudus juhiluba. Eesti numbrimärgiga Mercedese maasturi võtmed näppas ta oma endise elukaaslase korterist.

Saksa ajalehe Der Tagesspiegeli teatel oli mees eelnevalt oma tüdruksõbrast lahku läinud ja seetõttu väidetavalt kogu öö alkoholi tarbinud. Mehe joobeaste arreteerimise hetkel oli 0,7 promilli.

Kui esialgsetel andmetel sai viga seitse inimest, sh ka autojuht ise, siis praeguseks on teada, et tema pääses õnnetusest tervelt. Kaks ohvrit on aga haiglas üliraskes seisus ning pole teadvusele tulnud. Kolm vigasaanut olid raudteejaama ees aega parajaks teinud kodutud mehed.

Eesti numbrimärgiga Mercedese võtmed haaras Refail A pärast tüli oma ekstüdrukuga tolle elamisest kaasa ning tegemist on politsei kinnitusel ametiautoga, mis tegelikult kuulub ühele Eesti firmale. Hetkel on sõiduk uurimise tarbeks konfiskeeritud. Juhiluba noormehel polnud, samuti ei tohtinuks ta tegelikult neiu kodus viibida, sest too lasi tema suhtes lähenemiskeelu kehtestada. Enne hommikutundidel toimunud avariid jõudis endine tüdruksõber autovargusest ka politseile teada anda.

Loe toimunust täpsemalt SIIT.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee