Krimi

FOTOD | Soodlas põrkasid kokku autoelamu ja sõiduauto, vigastada sai neli inimest (4)

LISA KOMMENTAAR

Autoelamu turvalisus!? 26. juuli 2020 15:27
Hea näide sellest kui ebaturvalised on autoelamud.Sisuliselt sõitjaid ümbritseb ainult vineer ja plastmass.On lausa ime et keegi koheselt surma ei saanud.
\*_*/ 26. juuli 2020 16:41
Autoelamu turvalisus on toodud ohvriks kaalule. Autoelamu "peab" jääma täismassis alla 3,5 tonni! Muidu ei saa seda ju keegi kasutada. Selle kaalukategooria ületamisel nõutakse kohe ka järgmise kategooria juhilube, mida on siiski vähestel, kes muidu reisida tahaksid. Vaata ringi ja mõtle oma tutvusringkonna peale - kui mitmel % neist on tagataskus C ja/või D kategooria juhi tunnistus? Minu ümber on vaid mõned C või D kat juhiload, kes ei teeni sellega just palka.
Pets 26. juuli 2020 15:18
Igapäev 4-10 inimest vigastatud. See hullem kui korona siin Eestis. Tuleb kehtestada eriolukord liikluses. Liikluspiirang 40 km/h igalpool. Kus on siseminister? Igapäev peaks olema pressikonverents. Mida teeb siseministeerium? See ei ole nali.
\*_*/ 26. juuli 2020 16:29
Ei ole tõesti naljaasi - siiski liikluspiirangud ei tee veel liiklust turvalisemaks. Piisaks ka täna kehtivatest, kui neist mõni seltskond vähegi hooliks. Sõidan tihti tartu maanteed, kus on kiiruskaamerad. Enne neid pidurdatakse hoog maha ca 130-140-lt (100-ga sõites post tee ääres) ja peale kaamerat vajutatakse koheselt ka gaas põhja nii, et suitsupilv taga. Tihtipeale jõuad veel märgata telefoni kõrvaääres või käes. Viga, miks need õnnetused juhtuvad ongi ju kinni rooli ja tooli vahelise tihendi kvaliteedis. Piisavalt palju on neid, kes ei saa aru, mis on autojuhi tegelik ülesanne roolis.