Maailm

VÕTAB SÕNATUKS: George Floydi lämbumissurmast inspireeritud mees kordas sama stseeni pisipoisiga 

Toimetas Kert Kõiv, 24. juuli 2020 15:30
Foto: twitter.com/AndrewNeill91
USAs Ohio osariigis vahistati mees, kes levitas sotsiaalmeedias pilti, kus ta surub ähvardavalt põlve kaheaastase poisi kaelale. Vahistamisele aitas kaasa, et mees kandis tingimisi karistust varasema rikkumise eest.

USAs Ohio osariigis võeti vahi alla 20aastane Isaiah Jackson, kes jäädvustas end pildile, kus ta põlvega surus kaheaastase poisi kaelale. Rassiprobleemidele rõhuv sotsiaalmeediapostitus lõppes mehe vahistamisega, kirjutas New York Post.

Jacksoni jäädvustatud pilt on õõvastavalt sarnane George Floydi vahistamisega: see lõppes mustanahalise mehe lämbumisega, kui politseinik oli tema kaelal pikka aega põlve hoidnud.

Jacksoniga koos on pildil osaliselt näha ka kaasosalist, kes poisi käsi selja taga kinni hoidis. Pildile lisatud tekst „Blm now mf“ (Nüüd küll mustad elud loevad, l******g – ingl.) kinnitab selle motiive.

Politsei tuvastas ka lapse, keda pildi jaoks väärkoheldi, ning toimetas ta haiglasse tervisekontrolli. Poisil juhtumist vigastusi ei tekkinud. Lapse ema ei olnud politsei sõnul pildist teadlik.

Samal teemal

15.07.2020
Pesapallurit kahtlustatakse kaheaastase tüdruku vägistamises ja mõrvas
09.07.2020
KOHUTAV TÕDE: Korea triatleet tegi tiimis lokkava peksmise ja vaimse vägivalla tõttu enesetapu
06.07.2020
NOORTE PROSTITUTSIOON EESTIS: seksi müüakse raha, söögi, arvutimängude ja ilusate asjade eest
30.05.2020
Vareste tapjat ootab politseitrahv

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee