Eesti uudised

Mart Helme mattis armsa pereliikme: „Minul pisarat ei tulnud, aga lapsed küll nutsid.“

Viljar Voog, 23. juuli 2020 14:52

4 KOMMENTAARI

k
kasside mälestuseks./ 23. juuli 2020 18:50
Kuhu kõnnivad kassid, kui nemad koju ei tule? Kaugel Kassiopeial nemad süütavad tule. Istuvad ratasringis süte kahvatul kumal. Tasa nendega kõneleb kurbade kasside jumal. Suures Vankris nad sõidavad üle tähise taeva. Karjane kaitseb neid külma eest, öö võtab oma laeva, silitab siidiseks kasukad, ravitseb armid ja haavad. Kollastest kassisilmadest Linnutee tähed saavad. A.Reinla
N
,Tädi Maali/ 23. juuli 2020 17:44
Normaalses peres ongi lemmikloom nagu perekonnaliige, Julmurid ja loomade väärkohtlejad on eri jutt, Tegelikult igas normaalses tsiviliseeritud riigis on loomade abita jätmine karistatav, rääkimata veel, et keegi sihilikult kohtleb loomi julmalt, või neid piinab! Millal Eesti riik jõuab selliste riikide tasemele, seni olema paljuski ikka see Ida-Euroopa riik, kus paljud enesestmõelda normid ei kehti!
a
Ambur/ 23. juuli 2020 15:48
Mida mõtlevad-tunnevad need lapsed sellise pealkirja peale, Hakkavad äkki arusaama kes nende isa on?
v
vana võitleja/ 23. juuli 2020 15:12
Ema ütles minu nooruses ikka, et looma pole vaja taga nutta, kuigi ta ise oli suur loomainimene ja kodus olid lehmad, lambad, siga, koerad, kassid ja erinevaid sulelisi. Eks ta oli elus näinud nii palju valu ja kaotusi, et püüdis meid sellest säästa. Aga, et vanulgi tuleb pisar silma kui lemmikloom lahkub.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee