HOLLYWOOD: Õhtulehe andmeil on majanduslikud raskused viinud Eesti suurima klubi niikaugele, et sealt on koondatud kõik töötajad ja ettevõte valmistub pankrotiks.Foto: Tiit Tamme
Dannar Leitmaa, Henry Linnard 22. juuli 2020 21:20
Õhtulehe andmeil on ööklubide majanduslik kahju olnud sedavõrd ränk, et Eesti suurim ööklubi Hollywood on sunnitud koondama kõik oma töötajad ja valmistub välja kuulutama pankrotti. Hollywoodi juht Rauno Ottsepp lükkab aga kuuldused võimalikust pankrotist tagasi.

Eesti suuremad ööklubid tegid valitsusele ühispöördumise: „Juuni lõpus kõlasid ajakirjanduses pealkirjad „Ööklubid avatakse juuli algusest“, paraku olid need eksitavad ning sellega meie jaoks head uudised lõppesid.“ Ööklubid teatavad pöördumises, et viimased kaks kuud on nende jaoks tähendanud ähmast lootust, töötust ja majanduslikku kahju. Olukord on eskaleerunud lausa ahastuseni: ööklubid ei saa ka praegu isegi reegleid järgides uksi lahti teha. „Valitsus teab, et tegelikult käib Eestis juba kuid vilgas kultuurielu ja meelelahutus. Muu hulgas öisel ajal ja siseruumides, kus üritusest saab lubatud 100 asemel korraga osa 200, 300, mõnel juhul rohkemgi inimesi,“ seisab ööklubide avalduses.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad