Sisuturundus

Liiga vähe seksi – kuidas kallimaga samale lainele jõuda? 

Must Panter, 16. juuli 2020 09:32
Foto: Getty Images
Lahkuminemise eel on tavapraktika otsida terapeutidelt abi. Suhteterapeut Nan Wise on aastaid nõustanud paare nende erimeelsustes ja kirjutanud raamatu „ Why Good Sex Matters“ (Miks hea seks on oluline). Uuringute järgi elame ajastul, mil seksuaalsetes suhetes on käes masu. Washington Posti avaldatud andmete kohaselt on eriti kuni 30aastaste täiskasvanute seas seksuaalse aktiivsuse puudumine kasvav mure ja koguni 23% täiskasvanutest ei seksi igal aastal. Millest see tuleneb? Päeva lõpuks taanduvad mured iha puudumisele ehk madalale libiidole.

Kuidas seksipõuda vältida?

Libiidol on kaks erinevat tasandit:

Aktiivne iha. Seesmiselt tulenev hormonaalne tung, mis paneb vere vemmeldama ja füüsilist lähedust otsima. Suhte alguses on aktiivse iha tase loomulikult kõrge. Me flirdime, lööme end üles ja saadame valmisoleku signaale välja. Pärast alguse särtsu taandumist soovitavad teadlased aktiivse iha taseme tõstmiseks rohkelt masturbeerida. Nagu seisev vesi ajab torud rooste, nii langeb ka aktiivse libiido tase, kui inimene oma orgasmid unarusse jätab. See kehtib nii naiste kui meeste puhul. Naiste hirm, et mehe masturbeerimine on selge märk sellest, et temakeset ei piisa, on täiesti väär arusaam. Süües kasvab isu ja tänu eneserahuldamisele tuntakse ka oma kallima vastu suuremat huvi, kuna hormoonide tase püsib üleval.

Reaktiivne iha. See on meie füüsiline ja mentaalne reaktsioon välistele stimuleerijatele: naine kaunis pesus, puudutused, flirt. Reaktiivne iha käivitub tänu seksuaalsetele seostele, mis meie meeltes tekivad tänu positiivsele emotsioonile. Reaktiivse iha puudumine vaevab suurt hulka paare. Etteheited stiilis: ta ei pööra mulle tähelepanu, ei löö end enam üles, mind nagu polekski olemas... Need on tavalised teraapiakabinetti jõudvad mured. Parim soovitus, mida eksperdid anda saavad, on see, et ole ise suhtes see armuke, keda sa endale tahaksid ja ära oota, et kallim võtaks kogu reaktiivse iha tekitamise koormuse enda õlgadele. Lõikad seda, mida külvad!

Omavaheline seksistiilide ja libiidode erinevus on peamine suhte pingete põhjus

Armastuse stiilid hõlmavad endas seda, mis kallimat erutab ning milline on tema seksistiil? Naised ja mehed on väga erinevad igas mõttes. Seksuaalse klapi leidmisel on oluline tunda eelkõige iseenda iha käivituse ja naudingute valemit. Me muutume õnnetuks, kui proovime ainult oma kallimale meelehead teha. Egoism voodis on okei juhul, kui mõlemad partnerid seda teevad ja teavad oma seksuaalsete naudingute ühisosa – seda, mis mõlemale meeldib.

Vastasel juhul jääb seks üha harvemaks, sureb iha ja suhetes tekivad pinged. Vajuta kirehoos neid nuppe, mis sinu kallima libiido helisema panevad ja teil kummalgi ei teki vajadust suhteväliselt lisasärtsu ööklubist või töökaaslase voodist otsima minna.

7 peamist armastaja stiili: kes oled sina ja sinu kallim voodis?

Hingeline armastaja

Tema vajab silmsidet, romantikat ja õrnust linade vahel. Neil kipub olema allergiline reaktsioon partnerite vastu, kes tahavad igasugu hulluseid voodis proovida ja tempo üleval hoida. Hingeline armastaja vajab pikka eelmängu ja seda eriti naise puhul. Orgasmilõhe on seda tüüpi libiidoga naiste puhul väga suur ja neil on raske klassikalise penetratsiooniga orgasmini jõuda. Nad vajavad silitusi, kliitorimassaaži enne penetratsiooni. Neile meeldivad sensuaalsed mängud: silmad kinni seotud samal ajal, kui kallim kõditab ja suudleb keha. Aroomiküünla lõhn ja õrnutsevad sosinad.

Mojito massaažiõli ja Saladuste tuba naudingute komplekt      

No Seven kliitorit imev ja limpsiv lelu eelmänguks - AMAZONI müüduim sekslelu!

Karm ja mürgeldav armastaja

Tema jaoks tähendab hea seks lendavaid mööblitükke. Tal on kõrge aktiivne iha ehk ta on alati valmis linade vahele hüppama. Seks peab olema sportlik üritus ja kõige väiksem seksuaalne klapp on neil hingeliste armastajatega. Kuidas sellise partneriga hea klapp leida? Siinkohal on oluline, et mürgeldaja õpiks ka oma kallimat tundma ega keskenduks ainult enda naudingute allikatele. Tuleb osata anda selleks, et saada! Hea seksuaalse sobivuse aluseks on kallima soovide mitte unarusse jätmine enda omade valguses. See on eriti raske hetkel, mil veri allpool vööd juba vemmeldab.

Abivajaja armastaja

Natuke saamatuna mõjuv inimene, kes vajab tuge kõiges, kaasaarvatud linade vahel. Abivajaja armastaja sobib hästi karmi armastajaga, sest tema tung läheduse järgi avab ta intensiivsemale ja sportlikumale seksile juhul, kui tema partner seda ise eelistab. Hingelise ja andja armastajaga on tal väike klapp, kuna abivajaja keskendub tihti enda orgasmi saamisele ning peab õrnutsemist ja pikka eelmängu tiluliluks. Abivajaja seksuaalse õnne olemasoluks on oluline, et ta oskaks ennast ise rahuldada ega sõltuks ainult oma kallimast. Seega seksuaalne baasharitus on A ja O. Tema peaks kindlasti omama vallatuste sahtlit, et oma orgasmi teekonda kõigepealt ise tundma õppida.

Naisele jänkuvibraator Grabbit ja Mehele maailma müüduim WINKI masturbaator

Andja

Teda erutab ennastunustav naudingute pakkumine oma kallimale. Erutunud partner on tema jaoks tõeliselt erutav sõna otseses mõttes. Andjad on libiidomaailmas tõelised delikatessid. Oluline on, et partner avaks ennast ja annaks selgelt märku, mis talle meeldib ja mis mitte. Andja frustreerub, kui kallim mängib meretähte või ei saa orgasme. Tema jaoks on ääretult oluline, et partneril oleks temaga seksuaalselt vapustavalt hea. Samas on tema libiido reaktiivne ehk ta ootab kallimalt huvisignaali. Seetõttu ei sobi kaks andjat omavahel kokku. Nad jäävadki vastastikkuseid signaale ootama ja jõuavad kiirelt lahkumineku äärele.

Andja võrgutamiseks parim on vahend sekspesu

Ärev armastaja

Tema vaevleb pideva sooritusärevuse käes. Enamasti on mehed hädas sisemise survega alustada seksi ja olla 100% tasemel. Sellel on ka teaduslik põhjendus – nimelt kuni 70% meestest on mingil määral hädas erektsioonihäiretega. Kas läheb liiga ruttu liiga heaks või siis erektsioon vajub ära.

Kohe, kui uue suhte särts taandub, võtab sellise kallima puhul maad tühjusetunne, kuna kallima seksuaalne huvi ja rahulolu tagasipeegeldus ei ole enam nii sagedased. Maad võtab kahtlus, rahulolematus. Ärevatele armastajatele sobib kõige paremini hingeline või avastajatüüpi partner. Kuna peenise funktsioneerimine on naiste jaoks olulisem kui selle suurus, siis need armastjad saavad palju tuge seksapteegi toodetest nii enneaegse seemnepurske tagasihoidmisel kui ka erektsiooni võimsuse tõstmisel.

Võimsam seksuaalne sooritus peenise suurendajatega 

Big&Real peenise suurendaja 23cm ja Real Lover g-punktil vibreeriv peenise mansett

Nina Kiki orgasmikreem kliitorile

Madala sugutungiga armastaja

Neil on looduse poolt kaasa antud madal aktiivne libiido. Nad ei tunne vajadust iga päev masturbeerida või mitu korda nädalas kallimaga seksida. See-eest on neil adekvaatne reaktiivne libiido. Oma kallimas võivad nad tekitada tunde, et neil endil puudub seksuaalse läheduse vajadus, ent nad on üsna altid erutuma, kui kallim flirtima hakkab. Kõige parem klapp on neil teise omasuguse seksuaalset rahu armastava inimesega.

Looduslikud libiido ja potentsi tõstjad

Penisex Erektsiooni kapslid ja Viper looduslik iha tõstja

Avastaja

Piirangutevaba armastaja, kes vajab intensiivsust ja uudsust. Tihti peetakse avastajat vimkaga seksi armastajaks. Avastaja lihtsalt armastab erinevaid asju proovida ja ainuüksi mõte uudsusest erutab teda. Tal on kõrge aktiivne ja reaktiivne libiido. Suhteraskused tekivad avastaja hingelise armastajaga, kes vajab etteimatavat ja õrna rutiini ning äreva armastajaga, kes peab kõike seda liiga hulluks.

Pahanduste kast paaridele- avastaja lemmik

Kuidas erinevate libiidodega armastajad omavahel sobituma panna?

Eelkõige tuleb võtta hetk ja aru saada, mis sind ennast erutab: kas sul on sisemine aktiivne libiido, mis ei vaja suurt välist stimulatsiooni või vajad partneri signaale vallatute mõtete tekkimiseks? Seejärel jälgi oma partnerit ning kaardista tema libiido ja  armastaja stiil.

Pikaajalise suhte seksuaalset potentsiaali kasutavad vaid vähesed paarid ära, kuna lihtsalt ei tunta iseennast ega oma partnerit.  Hea seks on õnneliku suhte kriitiline osa. Oluline on omavahel avatult rääkida oma soovidest, hirmudest ja fantaasiatest. Naudingute stiilid on inimestel erinevad ja ühisosa leidmine on võtmesõna. Maha ja kohe tegema ei sobi kõigile. Kõik ei naudi silitusi ja silmsidet. Kui sul on aga kallim, kes seda vajab, siis pead selle oma magamistoa harjumustesse tema rõõmuks sisse tooma. Vaheldust armastavad kõik ja hea seks on kombinatsioon sinu ja tema eelistustest. Nauding ei ole luksus. See on emotsionaalse tasakaalu oluline komponent.

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest.

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee