Maailm

Teismeline tüdruk suri koroonaskeptikust ema süül (2)

Toimetas Greete Kõrvits, 15. juuli 2020 11:14
SURM OLI VÄLDITAV: Kui Carole Davis (vasakul) oleks vaid oma last peole mitte viinud või vähemalt talle maski hankinud.Foto: Carsyn Davis/GoFundMe
Carsyn Davis suri vaid kaks päeva pärast oma 17ndat sünnipäeva. Tema ema kuulutas surnud lapse patrioodiks ning kiitis tema lahket südant. Kuid esiti kohalikus ajalehes ilmunud südamliku järelhüüde taga peitus aga hoopis koledam lugu: ema olevat eelnevalt oma hapra tervisega tütart kiriku suurüritusele vedanud ning teda üldtunnustamata ravimitega ise ravida üritanud.

Florida tüdruku Carsyni lugu räägivad mitmed Ameerika väljaanded. 10. juunil viis tema ema Carole Brunton Davis tütarlapse oma kodukiriku noortepeole, milles osales üle 100 noore. Carsyn ei kandnud maski, sest ta ema uskus, et need pole vajalikud. Florida teadlane Rebekah Jones näib olevat seisukohal, et ema viis oma südamevaegusega ülekaalulise tütre sinna nimme, et lapsel tekiks viirusega võimalik kontakt, ametlikult ei saa sellist kavatsust muidugi kuidagi kinnitada. Kui algul kuulutasid mitmed väljaanded ekslikult, et kirik korraldaski lastele nn Covidi peo, siis see jutt tõele ei vasta. Seega keskendub meedia pigem sellele, mis peole järgnes. Vahemärkusena võib aga lisada, et Carole Davise nüüdseks kustutatud Facebooki-leht kubises hullumeelsetest vandenõuteooriatest ning mitte just üllatuslikult ka vaktsiinivastasest libateadusest. Naine töötab ise medõena.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee