Galeriid

GALERII | Trad.Attack! pani rahva hüppama 

Ohtuleht.ee, 12. juuli 2020, 15:31
Trad.Attack! pani rahva hüppama.Foto: Aron Urb
Tallinna lauluväljakul toimub teisipäevast pühapäevani kontserdisari armastatud kodumaiste artistidega!

Üle pika aja saab taas oma lemmikartiste näha laval esinemas, sest juuli teisel nädalal toimub Tallinna lauluväljaku pargis kontserdisari Summer in the City. 

Sari toob muusikud internetikeskkonnast nende loomulikku asupaika, lavale. Üles astuvad NOËP, Smilers, Dagö, Trad.Attack!, Lenna, reket.

11. juulil esines lauluväljaku põlispuude all Trad.Attack!, kes viis rännakule müstilisse ja kirevasse Eesti loodusesse, traditsioonidesse, inimestesse, kus uus energia kohtub vanade juurtega. Oma esimesel kontserdil seadis bänd eesmärgiks, et plaanivad esineda vähemalt korra igas riigis, tänaseks on nad üles astunud 37. riigis ja vaid 159 on jäänud.

Kontserdisari toimub lauluväljaku suurel pargialal, kus igaühel on võimalik hoida piisavalt distantsi, aga samas saada linnafestivalile omast meeleolu, nautida suve ning oma lemmikartiste. Iga kontserdi kohta on müügil vaid 900 piletit. Festivali korraldajad jälgivad kõiki Valitsuse ja Terviseameti soovitusi ning tuletavad seda vajadusel ka kontserdikülastajatele meelde. 

Samal teemal

7. juuli 2020, 14:16
GALERII | Trad.Attack! salafestivalist: tore, kui inimesed ei tea enne artisti lavale tulemist, kes üritusel esineb
29. juuni 2020, 14:09
Jalmar Vabarna korraldab Tartus uue kontserdisarja: taas on aeg folk lubatud piirides massidesse viia
17. juuni 2020, 12:45
Sandra Vabarna: mul on tulnud tagasi muusika kuulamise armastus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee