Maailm

SÜDANTSOOJENDAV! Klient jättis restoranitöötajatele 1000 dollari suuruse jootraha 

Toimetas Reti Jõerand, 11. juuli 2020 17:57
Pilt on illustratiivne.Foto: Pixabay
New Jersey restorani töötajad, kes koroonaviiruse pandeemia ajal suuresti tööd rabasid, olid suurest õnnest pisarates, sest restorani püsiklient jättis neile tänutäheks 1000 dollari suuruse jootraha, vahendab CNN.

Restorani omanik Arnold Teixeira rääkis CNN-ile, et klient on nende juures einestanud alates 2001. aastast. Ta ei soovinud tema identiteeti avaldada.

„Klient ja tema pere sõid oma sööki ja lahkusid siis sõnagi lausumata. Kui neid teenindanud kelner nägi jootraha, siis hakkas ta lihtsalt nutma. Siis nägi seda veel üks mu töötaja ja ka tema hakkas nutma. Ja ka mina hakkasin nutma. See oli lihtsalt äärmiselt emotsionaalne, kuna see kriis on olnud meie jaoks tõesti keeruline aeg,“ rääkis Teixeira. 

Heasüdamlik püsiklient jättis jootraha juurde ka armsa teate. „Suured tänud, et te selle raske aja läbi elasite. Oleme tänulikud maitsva toidu, sooja naeratuse ja suurepärase õhkkonna eest. Palun teadke, et hindame teid kõiki väga,“ kirjutas klient.

Teate lõpus palus klient jagada 1000 dollari suuruse jootraha ära kogu personali vahel.

Restorani omanik Teixeira rääkis, et kriisi tõttu on neil väga raske. „Asjad muudkui süvenesid. Ma valmistusin isegi ette võimaluseks, et me ei pruugigi enam uuesti restorani avada. Kuid see jootraha taastas meie lootuse inimlikkusele ja pani meid end nii hästi tundma. Teeme oma klientide rahulolu nimel palju, kuid nüüd teame, et meie pingutusi on tegelikult märgatud.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee